Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tudom hozzákapcsolni...

Miért nem tudom hozzákapcsolni az ingyenes Freenom domaint a Hostinger tárhelyszolgáltatóhoz?

Figyelt kérdés

Már van egy weboldalam, aminél sikerült fél éve megcsinálnom kb. 5 perc alatt, hogy a .tk domaint hozzákapcsoljam, egyszerűen beregisztráltam a hostingerre a .tk végződésű domainnel és aztán a Freenom-ban beállítottam a névszervereket.

Most ugyanezt szeretném megtenni egy .ml végződésű szintén ingyenes domainnel, de üres oldalt ad be.

Elég ciki, mert egy barátomnak készítenék oldalt és fogalmam sincs hogy most miért nem akar sikeredni.

A Freenomnál semmi gond, bármilyen másik oldalra át tudom irányítani a domaint és 2-3 perc múlva már be is tölt...


Köszi a segyítséget!!!



2017. ápr. 28. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Elárulnád melyik az az oldal?
2017. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen, ha ez szükséges hozzá: [link]
2017. ápr. 28. 19:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Most a hostinger névszerverei vannak beállítva hozzá a Freenom-ban, de semmit nem csinál... Ugye ez azért kéne hogy az /index.php és hasonló fájlneveket be lehessen ütni az ingyen domain után. Ha csak átirányítom úgy bezzeg működik, de nekem nem arra van szükségem :(
2017. ápr. 28. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:

És azt amire rá akarod kapcsolni?

Nem lehet hogy elírtál valamit?

2017. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy hogy beleteszed ezt:

DirectoryIndex index.php

A hostingeren a .htaccess fájlba

2017. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Nem írtam el semmit, sajnos..


És nem tudok kapcsolódni ftp-n, mivel ugye ahhoz már össze kéne lennie kapcsolva, ha jól tudom, így nem tudom hogyan írhatnám át a fájlt. Bár lehet én vagyok a tudatlan :)

2017. ápr. 28. 20:02
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Bocsi, az előbb rossz képet csatoltam, már fáradok :D

2017. ápr. 28. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
idő míg frissülnek az NS beállítások. :-)
2017. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jelenleg ns1: [link]

illetve érvényes Domain beállítások: [link]

2017. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, mielőtt túl bonyolítana mindenki itt, csak úgy szólok hogy minden ingyenes domain náluk le van tiltva. Hackerek nagyon kihasználnak mindent, próbálj csak egy .tk domaint küldeni facebookon :) Mindjárt captcha kód ugri ki hogy komolyan ember vagy-e és komolyan gondoltad-e ezt a dolgot hogy ingyenes domain....


Ha ennyire nem érdekel a domain végződése akkor vegyél egy .ovh-t ami az OVH-nál 1€ áfával együtt. Ócsóóób mint egy kóóóla

2017. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!