Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy létezik az, hogy nem...

Hogy létezik az, hogy nem elérhető a weboldalam, pedig mindenhol azt jelzi hogy rendben van?

Figyelt kérdés

Mind a Hostinger, mind a Freenom és a Cloudflare is azt jelzi, hogy aktív az oldal, erre azt a hibaüzenetet kapom, hogy kiszolgáló nem található..

Ugyan ingyenes a tárhely és a domain, de ez akkor is bosszantó! Hol lehet a hiba?

(A másik weboldalam ugyanilyen körülményekkel elérhető!)



2017. márc. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nem tudunk segíteni, hogy:

- leírsz egy hibát, hogy: Ezt írja ki

- bemutatsz 3 szolgáltatót, aki azt mondja eléri, de a HOGYAN-ját nem ismerjük.


Javaslat:

Olvas log-ot. Apache (féle) szerverek loggolnak error-t és access-t. Itt részletesebben leírják mi a baja.

2017. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha beírod az oldal címét a böngésző címsorába akkor is rendben van? Mert nálam a mindenhol az ezt jelenti.


Valószínűleg nem töltöttél fel egy php filet, vagy nem olvasható, vagy rosszul állítottad be a htaccess-t, vagy kisnyúl.

2017. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ping domain.tld mit mond hova mutat?

Arra a szerverre ami a tárhely szolgáltatónál van?

2017. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit felpontozok, én voltam a marha :D Előbb regisztráltam a Cloudflare szolgáltatására, mint ahogy ki tudta volna listázni a tárhely és a domain közötti összefüggéseket, csak én siettem. Így nem mutatott semmi semmire, viszont hibát sem jelzett csak nem töltött be az oldal.
2017. márc. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!