Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi történt mostanában a...

Mi történt mostanában a Lapunk.hu-val?

Figyelt kérdés

Még régebben, jó pár éve szenvedtem egy tiltási mizériával és mostanában újra ránéztem az admin oldalára, ahol lehetett kommunikálni a szerkesztővel és fejlesztésekről hírt kapni. Azonban azt vettem észre hogy lényegében évek óta semmi nem változott. Egyre ritkábbak a felhasználók segítségkérésére a válaszok. Úgyszólván már nincs is válasz. Azt látom, hogy vannak még működő weboldalak, tehát nem robbant le teljesen az egész, de mindenképp ellaposodni látszik. Mi történt velük? Valaki tud erről valamit?

Én személy szerint az egészet egy lehúzásnak látom. Egyértelműen fizetőssé akarják tenni a használatot, mégis ingyenesnek hirdetik magukat továbbra is. Lényegében ellehetetlenítik az ingyenes használatot, szűk kereteket szabnak meg amik már jóformán teljesíthetetlenek, amivel aztán fizetős szolgáltatások megvásárlásra ösztönöznek... Hiszen ha fizetsz, a tiltólistán szereplő kifejezések rögtön használhatóvá válnak..



2017. jún. 3. 01:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!