Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Használsz Wordpress-t?

Használsz Wordpress-t?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért a Wordpress-t használod a többi platform helyett?

Nem a wordpress.com ingyenes blogra gondolok, hanem a a wordpress.org-ra.



2017. jún. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Nem használom!

Kisebb oldalakhoz, ágyúval verébre kategória.

Aki minimálisan jártas a webes dolgokban annak jó,

viszonylag könnyen elkészíthet kisebb weboldalakat.

Nagyobb projektekhez, pedig alkalmatlan.

Hiába van mindenhez WP plugin, ha nem bírja a terhelést.

Összetettebb oldalaknál, minél több kiegészítő használatával,

egyre lomhább és rendszer erőfossá pusztítóbb lesz.

Nagyobb terhelés esetén még saját szerver is össze omolhat.


WordPress kb. csak arra jó amire kitalálták: Blognak.

2017. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Én használok WordPress-t, ami azt illeti olyan cégnél dolgozok, ahol egy plugint csinálunk hozzá. Azért szeretem, mert ha ismered, akkor könnyű használni. Pl. ismerősömnek egy hétvége alatt összedobtam egy három nyelvű oldalt, ahol egy galéria kellett az oldal szövegein kívül. Most ha szívesség helyett ezt meg kellett volna vásárolnia valami fejlesztőtől, az 100-200+ ezer forint lett volna.

A világ összes honlapjának 25-30%-a WordPress. Ha jól megtanulod hogyan működik kódjaival együtt és még angolul is tudsz, nem lesz nehéz vele kapcsolatos munkát szerezned. Angol talán annyira nem is fontos, szerintem magyaroknál is találnál bőven.


Az is jó benne, hogy wordpress.org-on van support fórum, ahol sokszor válaszolnak is, ha bajod lenne. Meg sok ingyenes dolog van hozzá, egy szép témát simán lehet találni.


Amit nem szeretek benne az az állandó frissítés. Szinte nincs olyan nap, hogy ne jelezne valamihez, hogy kijött egy új verzió. A rendszer önmagát automatikusan frissíti egy ideje, ami nekem gondot okozott egy biztonsági pluginnal és lehalt az oldal aztán debuggolhattam. Viszont egyszerűen meg lehetett oldani a hibát, csak azt a plugint is frissíteni kellett.

A lényeg az, hogy csak olyan pluginokat használj, amit sokan használnak, mert azok karban vannak tartva és a te hibáid valószínűleg előjöttek másoknál is, akik talán szólnak a fejlesztőknek és neked nem kell.

2017. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek csak belenézve sem feltétlenül blogok. (kedves 1. válaszoló)


Valójában szerintem teljesen laikusok is tudják kezelni, (mondjuk azért ez még néhány CMS elmondhatja magáról.).

2017. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!