Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy Wordpress oldalra elég a...

Egy Wordpress oldalra elég a "All in one security" plugin, vagy kell más is a védelemhez?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez: [link]
2017. júl. 17. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem elég ez lószarra se.
2017. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál?
2017. júl. 17. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos oldalra szerintem az is elég lenne. Én WP oldalakkal foglalkozok, naponta legalább 20 megfordul a kezem alatt. Ezek között szinte senki nem használ security plugint és elég alacsony a hackelési arány. Idén talán nem is találkoztam olyannal, de előtte mondjuk fél évente 1-2-vel. Ismerősöm oldalát kezelem évek óta, amin Wordfence Security-t használok, azt is csak paranoia miatt és soha nem volt vele semmi gond.
2017. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem van sajna ahol csak egy "farm" prezentáció van, milyen állatok, stb. Havi kb. 1400 támadást log-ol a HMWP:

[link]


Ezért szeretnék jobbat kipróbálni

2017. júl. 17. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem csak gyenge automata próbálkozások, amik régi WP verzióknál még működhettek, de mostaninál nem. Ahogy nézem a képedet több ugyanarról az IP címről jött. A Wordfence Security bannolja az ilyen IP címeket, így ugyanazok nem tudnak olyan sokszor próbálkozni.
2017. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy bannolom, félóra múlva megint ott van másik országokból. Megpróbálom, köszi :)
2017. júl. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!