Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy nagyobb projekthez hogyan...

Egy nagyobb projekthez hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szóval, ez lenne az első nagyobb weboldalam, konkrétabban fórumom, amit csinálnék, viszont segítséget kérnék, hogy hogyan csináljam. Ez alatt ezt értem: Írjak-e hozzá saját MVC frameworkot? Meglévő frameworkot fejlesszek (pl. laravel, symfony, codeigniter), esetleg egy már meglévő CMS-el dolgozzak? Válaszokat előre is köszi

2017. aug. 6. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot a megrendelőtől, hogy olyant vállaltál el amihez még amatőr vagy.

Ha csak magadnak lesz, akkor a meglévő tudásodnak megfelelően.

Ha full kezdő vagy programozás tekintetében, akkor valamely kész CMS,

ha van némi tapasztalatod, de tipikus biztonsági hibákat elkerülnéd, amiről még nincs elég tudásod, akkor valamely keretrendszert használd.

És ha profi lennél (nem itt kérdeznéd ezt), akkor akár célirányosan egy saját rendszert is fejleszthetsz, hozzá, ami kód szinten sokkal gyorsabb lehet mint bármely előbbi megoldás.

(Persze az utóbbihoz elég sok gyakorlat is kell)

2017. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Neki nem állnék megrendeléssel a nyakamban saját fejlesztésű MVC motornak - a CodeIgniter egyébként is elég jó, és marha jól testreszabható.


Amúgy attól függ: ha nincs komoly üzleti logika, akkor elég egy Joomla vagy egy Wordpress, csak legyen tisztességesen testreszabva - esteleg nem sajnálva a pézt sablonra. Ha egyedi modell

2017. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igazából el nem tudom képzelni hogyan merülhet fel ez a kérdés egyáltalán.
2017. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Saját projeket, nincs megrendelés, "csak hobbiból" készítem. Köszi a válaszokat, legalább most így lettek szempontok, ami alapján dönthetek, mert még nem csináltam ilyet
2017. aug. 6. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
laravel!
2017. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!