Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudsz nekem segíteni weblap...

Tudsz nekem segíteni weblap programozásban? Azon belül egy popup builder nevű progiba szeretnék belepiszkáni. Csak az olvassa végig a kérdésem, aki ért a témához. Másnak unalmas és felesleges.

Figyelt kérdés

Megvásároltam egy Popup Builder Pro nevű programot, de van egy problámám vele. Azért vettem meg mert széles körüen lehet optimalizálni, és egy elég agro progi. De az a bajom vele, hogy amikor egy Facebook likeBox szerű popupot készitek, ott a TETSZIK gombot nem lehet másra állitani. Itt most arra gondolok, hogy funkcióban a gomb ugyan azt csinálja, tehát a facebook oldalt kövesse/lájkolja, de a gombra mást szeretnék ráírni... Lényeg: a gombot szeretném formázni, de a gomb funkciója maradjon az eredeti, tehát ne kék hanem zöld legyen és az legyen ráirva, hogy "akarom" (csak példa). Aki érdemben segit azt jutalmazom. Privibe is jöhet, részletek majd ott. A progi ki van mentve a gépemre, css, php, js, html fájlokat tartalmaz.

Válaszokat előre is köszi.



2017. okt. 16. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Átírod a CSS és HTML részét...

Ha nem tudod átíratod, de 100 alatt hozzá nem nyúlok a WP -hez. :-D

2017. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit nem, de komolyan dobok némi aprot ha megvan a megoldás... A bajom az, hogy meg sem találom azt a részt a css vagy html fileban ahol ez a rész van. Azt nem mondtam, hogy van vagy 30 css és vagy 20 html file. Ha az oldalon ahol felugrik a popup a TETSZIK gombra nyomok egy vizsgálatot akkor ott át tudom irni másra, de frissités után visszaáll... Nyilván ez a mód az amatör részen Kérlek ne nevess ki :)
2017. okt. 16. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Az csak a böngésződben megjelenő adatok szerkesztése.

Megtalálni hol van ami befolyásolja, mi és hogy jelenik meg azt megtalálni nem kis meló.

Lehet adatbázisban, lehet fájlban. Lehet a téma, lehet a plugin dolgai közt.

És persze lehet hogy generált, azaz közvetlen nem található meg, mert úgy építi össze több mást is befolyásoló formázásból...


Ha nem jó az alap, és egyedit akarsz, WP nagyon megtud szívatni.

Mert pl. átírod X helyen de lehet Y és Z -t is befolyásolod ezzel.


De nehéz bármi konkrétat is mondani amíg egészében nem látjuk az oldalt és annak hátterét.

2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem pont ezért irtam, hogy valaki meg tudná-e nekem ezt nézni !?!? Én a programozáshoz nem értek, és nem is gondoltam volna, hogy kell majd nekem is ilyeneken törni a fejem. Egy atom egyszerű WP-s honlap amúgy... Szal várom azt a személyt aki érdemben segiteni tud :)
2017. okt. 16. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
A WP is csak addig atom egyszerű amíg nem kell belenyúlni. :-D
2017. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem "gyakorikerdesek" kategória. Itt egy egyéni igény van, ami valójában rajtad kívül senkit sem érdekel. Erre ajánlom a freelancer.akármit, ott megcsinálják neked potom pénzért. De az biztos hogy ilyen kétes "jutalmazom" szavak dobálózásával nálam nem fogsz sikert aratni. :D
2017. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a fájlokban a "Tetszik" szóra. Ha nem találod, akkor lehet, hogy a facebook maga ágyazza be, és a felirat nyelve az adott felhasználótó nyelvétől, illetve ha nincs belépve, az ip cím lokalizációtól függ. Ez esetben nem fogod tudni szerkeszteni.
2017. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt még azért megjegyezném, hogy attól, hogy Te egy szoftvert megvettél felhasználásra, igen kicsi az esélye, hogy a módosítási jogot is megvetted hozzá.
2017. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarul úgy akarod likeoltatni az oldalad, hogy a felhasználó nem tud róla? Ez nem etikus.
2017. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!