Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy domaint hogy tudok összeka...

Egy domaint hogy tudok összekapcsolni egy már meglévő fizetett tárhellyel?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon alap dolgokat kérdezek, de még nagyon új vagyok ezekben.


Még nem vettem meg a domaint. Ezen az oldalon találtam egy 3000 ft-os domaint két évre: [link]


Ezt össze lehet kapcsolni a meglévő forpsi tárhelyemmel, amihez alapértelmezetten kapcsolva van egy másik domain?


Vagy egy 000webhost.com-os tárhellyel? Milyen lehetőségek vannak arra, hogy hova mutasson a domain név?



2017. okt. 18. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Felveszed a tárhelynél a domaint, és a domaint arra a webtárhely IP címére irányítod.

Bár a 000webhost -ot én kerülném a helyedben, inkább a forpsi...

Hogy hány domaint parkoltathatsz a tárhelyhez az csomag függő.

2017. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld!
2017. okt. 18. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

egy normális tárhelynek van/biztosít névszervert és megadja, hogy a domainednél ezeket a névszervereket add meg:

ns1.akarmi.hu

ns2.akarmi.hu

Ha ez nincs az a szerencsétlen domain soha nem lesz normálisan beállítva..

Nem lesz neki se DKIM se SPF se normálisan Mx rekord.. hacsak ezeket az értékeket mindent szépen pontról pontra meg nem adod.. ezek azért időbe tellnek míg az ns1, ns2 akár bepötyögése is alvás közben is csak max fél perc 😉

2017. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!