Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » WP-ben a saját honlapom admin...

WP-ben a saját honlapom admin felületén új honlapot hoztam létre, de nem működik, mi lehet az oka (részletek alább)?

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen a kérdés:

Van az akármi.hu oldalam tegyük fel.

Csináltam mellé egy eng.akármi.hu-t ahová angolul szeretném elkészíteni ugyanazt a tartalmat.

Az új oldal rendben létrejött, de ha szeretném szerkeszteni nem enged a vezérlőpultra, mert feljön az ablak hogy nem elérhető ellenőrizze a blablabla....


Mi a probléma?



2017. okt. 30. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
DNS beállítások, domain parkolási lehetőségek? :-)
2017. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 +1, illetve anyival kiegészíteném, hogy nem, ezt te nem fogod tudni megoldani. Ezt onnan tudom, hogy ahhoz minimum azt tudnod kellene, hogy nekünk milyen információkra van szükségünk a válaszadáshoz.
2017. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nem vagyok szakértő. Ettől függetlenül mikor megvettem anno a domaint és a tárhelyet (amire nemrég bővítést is vettem) akkor egy hozzá értő személy beállította nekem. Magát a honlapot viszont öntanulással én készítettem el.

Azt hittem, attól függetlenül, hogy süt a kérdésemből a hozzá nem értés kaphatok majd olyan választ ami nem kritizálni fog hanem segíteni.

Azért köszi.

2017. okt. 30. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Ok. Inkább tölts le a wp-hez egy nyelvi modult!



Alapvetően hiba volt szerintem wordpressel kezdeni a tanulást, kivéve, ha a wordpress kezelése a végcél, mert akkor lásd első sor. Ha nem akarsz itt megállni, akkor nagyon hosszú folyamat előtt állsz, aminek az első 1000 állomásának a végterméke nem fog olyan profinak tűnni mint egy wordpress oldal, és gyakran úgy fogod érezni, hogy semmi értelme annak amit csinálsz. Ha mégis ezen az úton akarsz haladni, akkor, habár iszonyat régi könyvek, de ajánlom a Tanuljuk meg 24 óra alatt a... sorozatot, illetve w3schools.com, először localhoston.

2017. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: normális nyelvi modulok fizetősek...
2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 A normális dolgok pénzbe kerülnek. Ez nem újdonság. :)
2017. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na jó, ez nyilván nem mindenre igaz, főleg az informatikában, ott van pl. ellenpéldaként a Windows vs jobb Linux disztrók, de a Wordpress alá való normális tárhely is fizetős.
2017. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Tehát, akkor az eredeti tervem, miszerint felépítem az ugyanolyan oldalt angolul, majd a magyar oldalról egy linkkel rámutatok amikor az angol zászló gombjára kattint valaki, na az nem működőképes ötlet?

Mert a terv ez volt, csak hát az új oldal nem működik, nem jön be a felület, hogy kezelni tudjam.

2017. okt. 31. 09:12
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Meg lehet csinálni, csak felesleges többletmunkát eredményez. Ja, és nem tudod hogy hogyan kell. :)
2017. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor vissza az első hozzászólásomhoz!

"DNS beállítások, domain parkolási lehetőségek?"


DNS beállításoknál a subdomain eng.domain.tld -nek is adott szerverre kell mutatnia.

(Ezt ott tudod beállítani ahol regisztráltad a domaint, legegyszerűbb ha * azaz minden sub címet ugyan oda irányítasz.)


(Sub)domain parkolás lehetőség a tárhely szolgáltatódnál a csomagodtól függően korlátozzák.

Ha minden igaz, van egy felület (cPanel) ahol ezeket tudod kezelni.

Erről a tárhely szolgáltatód több infót adni.

2017. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!