Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerülhet programozóva...

Mennyibe kerülhet programozóval megcsináltatni egy olyan oldalt mint a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig tart?

2017. nov. 20. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Annyiba és annyi ideig, ahogy azt a programozó elvállalja.
2017. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Minek? Ez így nagyon elég, van már így is itt elég IQ harcos


Egyébként léteznek kész megoldások is erre, testre szabod lecsupaszítod + domain+tárhely, pár $100 és mehet.

2017. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ingyen, és azonnal kész is van. Itt a címe:


https://www.gyakorikerdesek.hu

2017. nov. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Olyan McDöncis párszázas ajánlat... és 1-2 hét a nullából, FW és minden nélkül.

DE!!! Nem a weboldal lesz a nehéz, hanem a népszerűsítése!

Elérni, hogy aktív user bázisa legyen, és ne haljon le mint az 1000 meg 1 konkurencia.

2017. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Illetve adnod kell valami pluszt ami megdobja az oldalt.

Nekem vannak ötleteim, mivel lehetne jó konkurenciát csinálni, de nem fogom oda adni. :-)

2017. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy mi a jó fenéért nem lehet egy érthető, kulturáltan megfogalmazott kérdésre értelmesen válaszolni?

Nem azt kérdeztem, hogy vajon jó ötlet-e lemásolni ezt az oldalt, és nem is azt, hogy van-e értelme még egy hasonlót indítani. Annyit kérdezett, hogy egy ilyen oldal elkészítése mennyibe kerül. Erre pedig lehetne válaszolni mindennemű fröcsögés nélkül is.


Igazából maga az oldal nem bonyolult, van egy alapszintű felhasználókezelés, meg egy adatbázis a kérdéseknek, meg egy belső üzenőrendszer. Ez piaci áron olyan százezer és háromszázezer forint közötti összeget tesz ki. (A webes szférában elég tágak a költséghatárok.) A fejlesztési idő meg attól is függ, hogy a fejlesztőnek/fejlesztőcsapatnak van-e "raktáron" hasonló, korábbi munkája, amiből kiindulhatna, vagy nulláról kell az egészet leprogramozni. Én olyan 1 hétre tippelek.

2017. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Hány kamuprofilod van? :)
2017. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

#6 Egyébként azért, mert minek megírni valamit újra, ha már egyszer meg van írva? Minek feltalálni újra a kereket? A spanyolviaszt?


Ez egy jellemző érv amit hallok, ha valamit nem pluginnel akarok megoldani. (sokszor szar pluginnel, vagy olyannal, ami nem elégíti ki teljesen az igényeimet). Erre itt van valaki, aki olyan oldalt akar íratni mint a gyakorikérdések. És erre máshogyan kellene reagálni? Na nehogymár!

2017. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem a gyakorikérdésekből akarok még egyet hanem egy olyan oldalt szeretnék ami szerintem bonyolultságban kb. egy szinten lehet ezzel, így gondoltam tájékozódásnak jó lesz így feltenni a kérdést. Magát az ötletet inkább nem szeretném elárulni.
2017. nov. 21. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Erre a kérdésre azonban, pontos specifikáció hiányában (mert az hogy szerinted hasonló bonyolultságú, nem sokat jelent) nem lehet válaszolni. Legalábbis nagyon nehéz. Olyan 10.000 és 1.000.000 ft között lehet.
2017. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!