Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találhatom meg a zászlókat...

Hol találhatom meg a zászlókat, ikonokat, logokat a weblapomhoz?

Figyelt kérdés
Egy weblapot készítek és szeretnék beszúrni kis zászlókat, sportcsapatok címereit, cégek logoit. A Wikipedián és egyéb honlapokon sok ilyen van, ezért gondolom, hogy nem nekem kell őket egyesével feltöltögetnem, hanem van ezeknek egy szabad felhasználású adatbázisa. Jól sejtem? Hol találhatom meg őket? Köszi.

2017. dec. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Google, ott kerestem Én is, és töltöttem le mindet.
2017. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

rengeteg free pack van, csak rá kell keresni.

de akad jó pár szép fizetős is.

2017. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát minden honlap saját maga tölti fel a dolgait? Nincs egy naaaagy közös adatbázis? Csak egy példa: [link] Itt elképesztően sok logo van. Meg zászlók. Nincs egy egyezményes hely amit mindenki használ?
2017. dec. 2. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs, vannak oldalak amik bizonyos adatokat más oldaltól "vesznek" át, de 99,99999% a oldalaknak csak is kizárólag saját adatbázissal dolgozik.

Az-az szépen kézzel viszik fel az adatokat.

Mondom!, vannak oldalak amik egyes adatokat más oldalakból vesznek át, és íródik a saját adatbázisukba, de ez csak egy kicsi része, mind a netnek, mind az oldal részének.


Még egy, gondolj csak bele, pl csak a hivatkozást helyezed el az oldaladnál, és ha megszűnik a forrás?!

Na ezért szépen letöltöd/megszerzed az anyagot/adatot, és szépen kézzel vagy bármi más módszerrel felviszed a saját oldaladba.


Tehát nincs egy központi komplex adatbázis ahol minden-minden megvan és aki pl egy oldalt akar üzemeltetni akkor onnan szedi le az adatokat amit csak akar.

-De ezzel adtál egy jó ötletet. :)

Ja de van már -> Google

2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!