Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Huge IT Product catalog-ban a...

Huge IT Product catalog-ban a discount price-t muszáj megadni, mert ha nincs megadva, akkor nem mutatja a termék árát, lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Nem rég óta használom ezt a plugint, eddig ez a leghasználhatóbb az ingyenesek közül, viszont ez a problémám van vele, hogy ha nem adom meg a "Discount Price-t" akkor a normál árat nem jeleníti meg.

Meg lehet ezt oldani valahogy?



#Wordpress #wp plugin #wordpress plugin Huge IT product catalog #catalog #huge it product catalog
2017. dec. 4. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, pl megadod a Discont Pricet. Ajándék lónak ne nézd a fogát. Most komolyan elvárod, hogy ezz a problémában mi az időnket fektessük, ha te nem voltál hajlandó a pénzedet belefektetni? :)
2017. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# Mért kommentelsz? Csak azért jársz fel a gyakorira, hogy cinikus válaszokat írj és másokkal vitatkozz.

Ha nem akarod megválaszolni, mert nem tudod a választ, akkor ne írj semmit sem.


Senki sem várja el, hogy letöltsd a Plugin-t és kb 20 perc tanulmánozás után írj egy választ.


Én sem tudom a választ és nem fogok időt szánni rá, ezt a kommentet is csak azért írom, mert őszintén nem értem az ilyen embereket... Mi értelme van így trollkodni és leszolni másokat?

2017. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 egyszerűen irritál az ilyen hozzáállás. Képes vagyok normális hozzászólásra is, amelyek segítőek, és lényegretörőek, de bizony becsúszik ilyen is néha. Engem így kell elfogadni, mivel ez olyan dolog, amin nem akarok változtani, hiába tudnék. Ha ezt te nem tartod követendőnek, akkor ne kövesd. Ha emiatt szar embernek tartasz, tarts, nem zavar, és nincs harag, ha majd te írsz ki kérdést, és nem ilyen mentalitás övez, számíthatsz a segítségemre. További szép napot! :)
2017. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!