Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék cégemmel a neten...

Szeretnék cégemmel a neten megjelenni. Webshop (termék fényképezés és feltöltéstől a marketing-ig) facebook és ha lehet minden formában. Van-e ilyen cég aki ilyet vállal vagy magánszemélyt kell felvennem, ebben az esetben milyen poziciót hírdessek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
2016. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magánszemélynél ezt úgy hívják, hogy csicska.
2016. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, de nem olcsó!

Hosszabb időre lehet megérné alkalmazni valakit a feladatra, akinek van jártassága weblap üzemeltetésben, meg kép szerkesztésben...

(Esetleg csak a weboldalt elkészíttetni)

2016. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Van vagy száz.

Webáruház marketinggel (SEO) rengetegen foglalkoznak, nekem nem mondtak olyan durva árat, hogy megfizethetetlen lenne. Rosszabbul jársz anyagilag, ha erre felveszel vkit. Alapokat megtanítják cégek, előadásokon, tanfolyamokon, te is csinálhatod.

Ha peched van, és nem tudsz fotózni, szerintem a fotós húzós lesz, legalább annyi, mint a SEO, vagy több, nem tudom.

Aztán ott van a kérdés, hogy ha facebook oldalt akarsz, akkor azt te fogod kezelni, vagy erre is keresnél egy embert? (ez az online marketing). Erre igen, alkalmazottat szoktak felvenni.

Webshop van egyedi fejlesztésű (sok pénzért) és van ami sablonokra épít.

Stb. Millió kérdés.

Szerintem keress meg egy céget és először magyaráztasd el magadnak a lehetőségeket, mi mit jelent, és hogyan működik.

Javaslat: google: webáruház / webshop készítés

2016. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sicman99 válasza:
shopify.com
2017. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sicman99 válasza:
shopify.com ; fiverr.com
2017. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!