Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért lehet az, ha egy indexel...

Miért lehet az, ha egy indexelt, SEO-zott oldal nem jelenik meg a kulcsszóra a találatok között?

Figyelt kérdés

Van egy oldalam aminek az aloldalai egyes kulcsszavakra viszonylag jó helyen (10-20. hely között) jönnek ahhoz képest, hogy 2 hónapos az egész dolog és backlinkem se sok van. Viszont a fő oldalra megírt kulcsszóra még csak helyezést sem ír kis egyik SERP progi sem. Ez hogyan lehet? Ha a "site:" paranccsal lecsekkolom az oldalam akkor látja a Google, be van indexelve. Search console sem ír ki hibát.

Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni.



2017. dec. 22. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy olyan szinten van keresőoptimalizálva az oldalad, mint az első 200 helyezett nem? Olyan tudás birtokában vagy, mint senki más? Fizettél a helyezésért?


NA ugye. :)

2017. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen nem értek hozzá. Az oldal tartalmát, kulcsszavak, headingek, meta leírások, képek paramtéterei, stb, tehát az alap dolgok szerint meg tudom írni úgy, hogy ne legyen rossz, se kiemelkedően jó.

Nem írtam le, de egy nagyon speciális és szűk piacról van szó amivel nagyjából 10-15 oldal foglalkozik az egész világon. Kicsit összetettebb kulcsszavakra jó helyeken is hoz a google, van amivel első 5 találatban vagyok, viszont a fő kulcsszóra az első 100-ban sem.

Miért lehet ez?

Én arra gondoltam, hogy a kulcsszóval lesz a baj, mert van egy pár blogposztom amiben a kulcsszó szerepel, csak többes számban "s" végződéssel. Ez össze tudja zavarni a google-t, kulcsszó kannibalizmusnak számít?

2017. dec. 22. 14:39
 3/3 Antal-Pap Judit válasza:
A válaszhoz látni kellene az oldalt. Írd a keresőbe: Antikaotika SEO, és küldök neked ingyenes videóelemzést. Töltsd ki hozzá az ingyen SEO űrlapot, és add meg, hogy milyen kulcsszóra, kulcsszavakra céloztad meg a főoldalt.
2017. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!