Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Pont ugyan olyan mint a...

Pont ugyan olyan mint a lapunk.hu + tiltás?

Figyelt kérdés

Tiltva lettem, mert töröltem két oldalt. (Nem volt rájuk időm, mielőtt jönne az okoskodás, hogy akkor miért töröltettem őket). Tehát nem tudok regisztrálni, fizetni pedig nem szeretnék.

A kérdésem az lenne bővebb értelemben, hogy van pont ugyan ilyen oldal, vagy ebből csak egy van, tehát nincs még egy ugyan ilyen kezelhetőség? A kezelhetősége nagyon könnyű volt, élveztem szerkeszteni az oldalamat.

Mielőtt írnátok az ucoz-t, atw-t, webnode, meg hogy inkább tanuljak meg html-es kódokat, meg ehhez hasonló tanácsokat, kérlek ne. :) Hálás vagyok értük, de mindet próbáltam, nem nekem valóak.



A másik pedig a tiltással lenne kapcsolatos, ez valaha eltűnik majd, vagy ez így is marad?

Amúgy vicces, mert két barátnőm (akik külföldön élnek), szintén csinálni akartak oldalt, de valamiért nem engedte.

Mondjuk az én tiltásomat megértettem, mert ahogy olvastam az oldalon a "próbálkozókat" kiszűri a rendszer, de a két barátnőm egyszer sem regisztráltak fel, szóval teljesen értetlenül állunk a dolgokhoz. Arra is gondoltunk, hogy megint bevezették, hogy fizetős legyen.


Válaszokat előre is köszönöm!^^



#weblap #tiltás #kezelhetőség #pont ugyan ilyen oldal
2017. dec. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2017. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2017. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
wordpress.org
2017. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazuk volt. Nem kell több internetszemét.
2017. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16:20 - Ööö... rendben, jó(?)


Köszönöm a többieknek.

2017. dec. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!