Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az ATW webszerver miért nem...

Az ATW webszerver miért nem érzékel pár képet?

Figyelt kérdés

Van egy weboldalam, azonban az atw web tárhely nem lát pát képet. Van pár kép amit megjelenít, viszont 4 képet nem, még hozzá a weboldal háttere sem jelenik meg. Pedig feltöltöttem a webszerverre.

Megpróbáltam így is elérni a képet: [link]

viszont nem jártam sikerrel. Azt írja, hogy nincs ilyen. Nem lehet, hogy nem látja, vagy valami hasonló probléma? Hogy lehet kiküszöbölni?

Weboldal amiről szó van: [link]

Előre is köszönöm a választ!



#kép #hiba #HTML #webszerkesztés #ATW #megjelenítés #Fotó galléria #HTML képek #HTML kép megjelenítés #HTML hiba
2017. dec. 26. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben peldaul tobb az img mappa. Meg tudod erositeni hogy az utvonalak, fajlnevek, kiterjesztesek jok, kisbetusek?

2017. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy img mappa van! A linkelésben semmi hibát nem találtam, ftp szerveren minden fenn van.
2017. dec. 26. 17:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom egy újabb mappába való behelyezését a képeknek, a fejleményről értesítelek itt.
2017. dec. 26. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha egy mappa van, akkor a linkben ne szerepeljen ketto:)
2017. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott! A probléba az volt, hogy néhány képnek .JPG

volt a vége, viszont kis betűkkel linkeltem mindenhova. Lásd: .jpg

2017. dec. 26. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5 Minket nem igazán érdekel hogy mit rontottál el... :D
2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, hogy ha esetleg valaki, akinek szintén ez a problémája, meg tudja oldani ő is! Nem pont neked írtam ki!
2017. dec. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!