Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azzal megsértem a szerzői...

Azzal megsértem a szerzői jogokat, hogyha megosztok egy filmet/sorozat részt a weboldalamon?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell érteni, hogy ha én a weboldalamba beszúrok egy másik weboldalról (indavideo, videa) szerzői jogokat sértő filmet, akkor én is megsértem a szerzői jogokat?

2018. jan. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom poontosan, hogy hogy működik ez, de van egy sejtésem, miszerint ha nem a te saját weboldalad szerverén található a copyrightos anyag, az úgy oké. (Nem vagyok száz százalék biztos, de én úgy emléksze, hogy ez így van.) Példa erre pl.: The PirateBay Rengeteg copyrightos anyagot lehet onnan megszerezni .torrent fájlokkal. A piratebay szerverein egy darab illegális fájl sincs, csak letöltési adatokat biztosító .torrent fájlok
2018. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem értek hozzá, de lényegében ezzel a "csalókat" segíted és még te is hasznot húzol rajta. Nem hangzik jónak :)


(A te részedról nem féltétlenűl pénzügyi haszonra gondoltam reklámokból, inkább a látogató szerzésre)

2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Megdicsérni senki sem fog, abban biztos lehetsz! :)
2018. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balog Ferencz válasza:

Szia!


Ez álatlában országtól és a szerzői jogot élvező studiótól is függ. Ha pedig szeretnél honlapodon egy filmet vagy sorozatott megosztan, ajánlott mellé odaírni az alkotók nevét(Rendező, Producer, Operatőr, Színészek) és a szerzői jogggal rendelkező cég/studió nevét is.

2018. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ment a zöld.
2018. jan. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!