Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Te egyetértesz ezzel? Miért...

Te egyetértesz ezzel? Miért módosítaná Zuckerberg a Feed-et, ha ezt mindenki saját kedve szerint testre szabja? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Amúgy általában nem szoktam ilyen híreket követni, vagy érdeklődni irántuk, ezt egy ismerősöm tette közzé a saját véleményezésével. Nem igazán értem, milyen szűrőt szeretne Z. beiktatni, de a dolog célját értelmetlennek tartom.


[link]


[link]


2018. jan. 15. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Le van írva. Úgy akarják módosítani a News Feed mögötti algoritmust, hogy az ismerősök, családtagok posztjait részesítse előnyben a különböző üzleti posztokkal szemben. Ennk pontosan az lesz az értelme, hogy kevesebb posztot látsz arról, hogy milyen király új csukákat dob piacra az Adidas, és többet arról, hogy Marika néni milyen ünnepi vacsorát főzött.
2018. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem a posztot:D (tudok angoluk) Csak az értelmét nem értem, honnan tudja jobban Zuckerberg, hogy mit akarok látni?:D Ezt magamnak állítom be.
2018. jan. 15. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az általános algoritmus változik, a részleteket ettől még ugyanúgy te állítod be. És azt lehet, hogy te jobban tudod, mit akarsz látni, de azt meg ő tudja jobban, hogy milyen imidzset akar a saját szolgáltatásának.
2018. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm, ez igaz:D
2018. jan. 15. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Onnan tudják, hogy felméréseket végeznek folyamatosan, kutatják, hogy mit akarnak látni a felhasználók, stb. Ez egy külön szakma.


Egyébként igazad van, írjanak egy buta algoritmust és soha többé ne nyúljanak hozzá, mert te úgyis be tudod állítani, hogy mit akarsz látni. Ez nem így működik.

2018. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!