Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol vagyok a Google valós...

Hol vagyok a Google valós találati listáján?

Figyelt kérdés
Autodidaktaként készítek egy weboldalt és a saját gépemen kulcsszavak alapján próbálom a Google-t "rábírni" a weboldalam megtalálására akkor idővel sokkal előbbre sorol, mint ha egy idegen gépen keresnék ugyanazzal a kulcsszóval. Engem viszont az érdekelne, hogy egy idegen gépen hányadik helyen hoz fel. Valamit törölnöm kell a saját gépemen, de mit ?
2018. jan. 29. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nézd meg egy inkognitó ablakból hogy mit ad
2018. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Őőő....

Az nem a böngésző sajátossága ?

A böngésző alapból webhely címet vár.

2018. jan. 29. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Google Search Console használatát javaslom.
2018. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, az a böngésző sajátossága. Ha inkognitó ablakban nyitod meg akkor nem küldi el a normál ablakban meglévő cookie-kat. Kb. olyan mintha egy friss OS-sel néznéd.

Persze az IP címedet az nem változtatja meg, de a kéréds az volt, hogy mit kell törölni hozzá. Semmit, nézd inkognitó ablakból.


Amúgy lehetséges hogy a #3-as válaszoló megoldása jobb, azt nem ismerem.

2018. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Google Search Console-ban nem találok ilyen lehetőséget. Mivel azt használom magam is és amit használok benne az viszont teljesen másra való.
2018. febr. 1. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Az inkognitó ablak sajnos nem vált be. Látja a Google, hogy én ülök a gép előtt és kedveskedik nekem azzal, hogy előre sorolja a saját weboldalamat.

Próbáltam megadni a weboldal címét, hogy nézzen rá valaki, de törölték a hozzászólásomat, mert itt tilos a saját weboldalt reklámozni. :(

Szóval egyelőre nincs megoldás a problémámra.

2018. febr. 2. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Rosszul használod a Search Console-t.


Google Search Console -> Keresési forgalom -> Keresési statisztikák -> Elhelyezkedés


Ezt írja róla a Súgó:


"A webhelyről származó legelső találat átlagos pozíciója. Ha például három találat van a webhelyéről a 2., 4. és 6. pozícióban, akkor a jelentésben a 2. pozíció fog szerepelni. Ha egy második lekérdezés a 3., 5. és 9. pozícióban adott vissza találatokat, akkor az Ön átlagos pozíciója (2 + 3) / 2 = 2,5 lesz. Ha egy adatsornál nincs megjelenítés, akkor a pozíció értékénél kötőjel (-) jelenik meg, mert a pozíció nem létezik."


Ez pont az, ami neked kell.


De ha ez nem tetszik, akkor ott a SERPLAB ( [link] vagy a SEO Book Rank Checker Plugin ( [link] vagy a Moz Rank Tracker Tool ( [link] vagy a Micro Masters ( [link] vagy a Traffic Travis ( [link] a CuteRank ( [link]

2018. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

winsxs , hálásan köszönöm a kommentre fordított idődet.

Esélyem sem lett volna megtalálni, főleg, hogy elsősorban a a Google Analytics egyéb lehetőségei közt turkáltam, ahelyett, hogy ténylegesen a search konzol-ba mentem volna be.

A különféle kulcsszavak alapján a 2-ik és a 21-ik hely közt van az oldalam. Ahhoz képest, hogy nagyon hobbi webszerkesztő vagyok ez szinte tökéletesnek mondható. Megérte a menedzselésbe fektetett energia.

2018. febr. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!