Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » ATW.hu-s tárhelyet ajánljátok?

ATW.hu-s tárhelyet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék beindítani egy honlapot. Nemzetközi forgalomra tervezem, kis arányban lennének magyar látogatói.

Mit gondoltok a legnagyobb magyar tárhely- és domainszolgáltatóról, az ATW.hu-ról? Jó áron hirdet domaint és tárhelyet is. Viszont nemzetközi látogatók kiszolgálására alkalmasak a szervereik?


Mi mást ajánlanátok? Akár külföldi szolgáltatót...



2018. jan. 30. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a tárhelyparkot használom. Tőlük vettem a domain nevet és tőlük bérlem a tárhelyet is.

...de úgylátom, hogy az ATW-nek jobbak az ajánlatai (vagy 100 éve pedig regisztráltam hozzájuk)

2018. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"legnagyobb" XĐ

Ezen sírva nevettem.


A "Jó áron" az inkább átlagos viszont eladói árnak felel meg.

pl. a Forpsi is olcsóbban adja a domain neveket. (pedig az se a legolcsóbb)

A tárhelye se épp a legjobb se a legjobb áron.


Szerintem keresgélj még, és ne csak a marketing dumát nézd, hanem a nyers adatokat. ;-)

2018. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azure.
2018. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az árak egyértelműek, de honnan tudom, hogy egy brazil is olyan jól eléri a honlapomat mint egy japán? Ezért nem vagyok benne biztos, hogy magyart szeretnék. Qz azure tetszik, de nem tudom, hogy lehet wevlaphoz kapcsolni. Majd utánanézek. Más javaslat esetleg?
2018. jan. 30. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Azure -on weblapot is tudsz üzemeltetni.

Bár nem a legolcsóbb lehetőség, mert könnyen elszaladnak az árak.


Weblap esetén ha nemzetközit akarsz, talán Aruba a legolcsobb és sebességben is legelfogadhatóbb.

Hazai szolgáltatók nagyon gyenge nemzetközi sávot szoktak adni.

És bizony ha túlnyomó részben ez kell és van forgalma is, akkor gondot jelenthet.

De ha csak pár látogató vagy egyidejűleg, akkor mindegy. :-)

2018. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fropsit ajánlom már kicsit kevesebb mint 2 éve megbízhatóak, ráadásul nagyon olcsó
2018. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Fropsit ajánlom már kicsit kevesebb mint 2 éve megbízhatóak, ráadásul nagyon olcsó"

Úgy értem hogy kicsit kevesebb mint 2 éve vagyok náluk.

2018. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na milyen szakik fordulnak meg itt kérem, hogy még az Azure-t is ajánlgatják. Elvileg van ingyenes verzió is, ha valaki Azure-os webappot akar hosztolni.
2018. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Drone007 ***** válasza:

Az ország legjobbja szerintem a tarhely.eu, bár az ő áraik elég magasak. Ugyanakkor a minőséget érdemes megfizetni.

Ha olcsóbb ajánlatban gondolkodsz, akkor viszont ininet.hu Olcsóbb az atw-nél, és belföldre elég megbízható.

Persze nagyobb kvalitású projekteket csakis a tárhely.eu-hoz viszek a megbízhatóság, és a support miatt. Ők a külföldi sávszéllel sem fukarkodnak. És az, hogy tőlük óránként (sic!) 3000 db email küldhető ki, az azért mond valamit annak, aki próbált már kiküldeni többezer hírlevelet egyszerre.

2018. jan. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tarhely.eu -nál nemzetközi szinten gondjaim voltak, már Zala megyét is külföldnek vette. :-D
2018. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!