Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik tárhelyszolgáltatót...

Melyik tárhelyszolgáltatót ajánljátok weboldal elhelyezésére?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb ár/érték arányban? Én is néztem párat, de hátha tudtok jobbat.

#tárhely #FTP #melyik tárhelyet válasszam?
2016. febr. 12. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ. Milyen oldal / rendszer fog menni, milyen szerver követelményei vannak, hányan fogják nézni / perc...


Személy szerint VPS -t bérlek havi 300 -ért, és sok kis rendszer igényű de nagy forgalmú oldalt üzemeltetek róla.

(De egy WP / Joomla vagy hasonló erőforrás igényű oldal meghalna ott, saját kis oldalamat pedig egyidejűleg van hogy 1000 nézik, még is hasít mint a villám )

2016. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz itt körül: [link]

Nekem a Tárhely.Eu-nál van a tárhelyem de nem ők a legolcsóbbak, az tény de amit csinálnak azt profin csinálják, elégedett vagyok velük.

2016. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, de várd meg míg más is ajánl, nehogy reklámnak tűnjön. Vagy tesztjelleggel írj azoknak, akiket eddig kiválasztottál vagy ajánlottak, és akkor össze tudod hasonlítani, hogy hol mennyiért mit kapsz.
2016. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

A kiválasztott (és az igényeidnek vélhetően megfelelő) tárhelyszolgáltatónak írsz egy e-mailt, amiben kérdezel néhány dolgot a tárhellyel kapcsolatban. Ezzel még semmi kötelezettséget nem vállalsz.

Sokat elmond, hogy honnét mennyi idő múlva válaszolnak.

2016. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen van teszt lehetőség, érdemes megnézni kipróbálni a felülete, ha nem jön be akkor sem vagy elkötelezve, kipróbálhatsz egy másikat. A tárhely admin felülete sem mindegy, hogy milyen, én a linux alapú cpanelt tudom ajánlani, elég egyszerű a kezelése.
2016. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzépKlára válasza:
Vállalkozásom mindenféle honlapokat készít, üzemeltet, Wordpress-t meg saját fejlesztésű webshopot is. nekünk az xtarhely.hu jött be. most legutóbb hétvégén kellett valami, telefonon is el tudtam őket érni. Másik 4 korábbi szolgáltatótól jöttünk át ide.
2016. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!