Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress-es weboldalamon...

Wordpress-es weboldalamon egyes wifiken keresztül felugró ablakos hirdetések jelennek meg. Hogyan lehet ezt megszűntetni?

Figyelt kérdés

Érdekes, csak néhány wifi-ről, a saját wifi-nken nincs, néhány osztálytársamnál meg van. (Minden gépen)


Flexia témát használok és ezeket a bővítményeket:

Author chat plugin

Flexia Core

Kirki toolkit


Ilyenkor mit lehet tenni? Ha kikapcsolom a bővítményeket, akkor nem omlik össze a weblap designja? (Flexia Core-nál)



2018. febr. 1. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a böngésződben uBlock? Ha nincs, töltsd le, állítsd be s blokkolja a reklámokat.
2018. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ingyenes tárhelyen van az oldalad.
2018. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, fizetett tárhelyen van.
2018. febr. 2. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha leírtad, hogy milyen bővítményeket használasz, akkor mi a pahszért nem sikerült már kizárnod az ideiglenes kikapcsolásukkal, hogy ezek okozzák-e?
2018. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor feltörték, WP oldalt nem olyan nehéz, nem a Core -t támadják, hanem a pluginokat amik kevésbé karbantartottak... és ha van egy ilyen és nem frissíted rendszeresen őket, akkor hamar megtalálják, és tele rakják saját reklámokkal, vírusos tartalommal...

Egy WP oldal folyamatos karbantartást, frissítést igényel.

Nem az eltérő WiFi hállózat miatt nem jön - vagy épp jön pop-up, hanem hogy adott gépen szűrve vagy nincs nincs szürve a reklámok.

Legutóbb egy önkormányzati portálon láttam hogy automatikusan indultak volna a bánnyász ablakok.

2018. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg feltörték, most láttam, teli van pakolva random nevű fájlokkal. Olyan is van, hogy a wp-config.php-ba egy kódolt kód van beírva sztringként és azt egy eval-lal futtatja XD. Gondolom azért, hogy nehezebb legyen kiszúrni. Most megtisztítottam az összes ilyen fájlt. Köszönöm a segítséget!
2018. máj. 2. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A tisztítás nem elég, a sebezhetőséget is ki kell védeni, különben csak idő kérdése és újra meg hal az oldal.
2018. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!