Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha készítek saját weblapot...

Ha készítek saját weblapot abból nekem nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés

Úgy értem kell-e érte fizetni, hogy létrehoztam egyet?

Vagy ez nem illegális?


2010. jún. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te készíted akkor nem, max a tartalomért kaphatsz....
2010. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmibe sem kerül megcsinálni egy weblapot. (max a programokat kell fizetned, amikben készíted, de vannak ingyenesek is...) Feltenni az internetre már pénzbe is kerülhet, de vannak ingyenes tárhelyek is. Egy domaint regisztrálni (pl. www.ezazenhonlapomleszjajnekemmilegyenaneve.hu)


Illegálisnak csak akkor illegális, ha olyan dolgokat teszel rá, amelyeknek a szerője nem engedte ezt meg neked. pl. filmek, klippek, programok... és minden amit szerzői jog véd...

2010. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van rajta flash akkor abban az esetben kellene rendelkezned adobe flash licensszel, de mondhatod, h trial volt vagy valaki más csinálta, stb. ezt nem szokták nézni.
2010. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 10. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
már hogy kerülne pénzbe? nyílt forráskód...amit az előzőekben írt az evidens a szerzői jogok lásd warez ha nemtod miaz keress rá a guglba
2010. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a flash nem open source.


nem mondta a kérdező, hogy php asp jsp -t használ e. pl az asp már nem nyilt forráskód szintén, hanem fizetős, stb stb...

2010. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
php igen
2010. jún. 11. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!