Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogilag felelősségre vonható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogilag felelősségre vonható vagyok ha válás után készítek egy saját weblapot amire felteszem a kisfiamról készített videót vagy képet, némi kommentárral az anyuka nevelési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A láthatásról kénytelen voltam lemondani mivel az anya nem engedte a gyermekemet hozzám és folyamatosan ellenem neveli (hosszú és szomorú történet) a kisfiamat lassan tönkreteszi.
2010. márc. 13. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Személyiségi jogok megsértése. Tehát szankcionálható.
2010. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
ez inkább az anya ellen irányul , felhasználva szegény gyereket. szerintem inkább a gyereked legyen fontos és ne az anyán próbálj bosszút állni.
2010. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
A láthatás megakadályozása miatt fordulj a bírósághoz,és a Gyámhatósághoz.Náluk is találkozhatsz a kisfiaddal.
2010. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

A weblap rossz ötlet a hárborúskodásra, bár teljesen megértelek.

A láthatásról semmi körülmények között nem kellett volna lemondanod! Ki vett rá erre? Ezt viszont ellened lehet fordítani. Inkább ezt kérd újra a gyámhatóságon, mert ha nem, teljesen izolálhatja tőled volt feleséged a kisfiadat. Azzal érvelhet, hogy te lemondtál a láthatásról, kvázi nem érdekel a gyereked. Ha pedig a gyerekedet tönkre teszi, kérheted, hogy te nevelhesd. Ehhez vissza kell állítani a láthatást.

2010. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor is személyiség jogokat sértek ha csak saját fiamról írok? Mint szülő megtehetem nem?
2010. márc. 13. 16:20
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Amig CSAK a gyerekröl irsz, addig esetleg még rendben van, ha képet teszel fel, akkor már lehet gond belöle, de ha az anyát akár csak megemlited, akkor már az ö jogait sérted. (Én egyébként soha nem tenném fel a gyerekeim képét az internetre nyilvános oldalakra, meg egyéb privát képeket sem.)
2010. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Egy gyereknek is vannak személyiségi jogai, attól, hogy te nemzetted még nem tárhatod ország vlág elé a problémáit, vagy az életét.


a láthatásról nagyon könnyen lemondtál..

2010. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amíg fogalmatok sincs, hogy milyen embertelen dolgok történtek az elmúlt másfél évben velem addig ti csak ne ítéljétek meg, hogy mennyire könnyen mondtam le a láthatásról! Lehet, hogy meg volt az okom! Amióta világra jött az a kisfiú, még nem telt el olyan nap, hogy az anyja csak fele annyira szerette volna vagy törődött volna vele mint én!!! Erről ennyit!
2010. márc. 13. 17:02
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

"ti csak ne ítéljétek meg"


Akkor egyszerűbb lett volna meg se szólalnod...

2010. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Csak a gyengébbek kedvéért! Nem megítélős oldalon vagyunk! Azok inkább akik ítélkezni akarnak keressenek maguknak olyan oldalt vagy menjenek el bírónak! Itt nincs rájuk szükség!
2010. márc. 13. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!