Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik ingyenes Webáruház...

RED_Den kérdése:

Melyik ingyenes Webáruház oldalát ajánlanátok. Kinek melyik a legmegfelelőbb és miért?

Figyelt kérdés
Néhány általam készített és árusított tételt szeretnék (kb 100 tétel) egy kezdetleges webáruházba feltenni és megnézni hogyan is alakul az élet. Persze amennyiben pozitív lesz a visszajelzés fektetek is bele pénzt és profin megcsináltatom. De most még maradnék a Free változatnál.

2018. márc. 23. 13:48
 1/7 Barika11 ***** válasza:
100%

Tudom ajánlani a "Shoprenter" nevű oldalt ingyenes próbaidőszak könnyű kezelés és jó support jellemzi őket.

Sok sikert az üzlethez!

2018. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ingyenes nem létezik. Hosszú hónapok kutatása és munkája után tudnál egyedül felállítani egy legális weboldalt, aminek a működésébe nem tudnának bele szolni.


Plusz mindenképpen kéne plusz segítség pl.: online fizetőrendszerhez.


Meg remélhetőleg van céged vagy legalább magánvállalkozókéng adoznál ...


Az első által írt shoprenter ideiglenesen jó lenne neked. Havi 5ezerbe nem fogsz bele halni. Ha ezt sem termeled ki akkor nincs értelme a webshop üzemeltetésnek neked.

2018. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te nem vebáruház üzemeltető vagy, hanem beszállító. Számtalan oldal van, ahol hirdetheted. Termékedet, az informatikai részt meg megoldják helyetted.


Jut eszembe. Te mit készítesz? Ki lehet próbàlni ingyen? :)

2018. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat.

Az 1. Külön köszönöm , kipróbáltam. Tetszik

2. Bizonyára nem halok bele 5000 Ft -ba de egyenlőre csak kíváncsi vagyok hogyan működne. Van vállalkozás ami 10 éve szépen gyarapszik de egyre többen kérdezik , hogy mi a webes elérhetőségem és hogy tudnak e ott vásárolni.

3. Természetesen kipróbálható vagy megkostolható ingyen a termék személyesen de bizonyára az ingyenes a rajta futatott reklámoknak köszönhetően ingyenes. Ami engem egyáltalán nem zavarna.

Akinek van egyéb ötlete , ajánlása szívesen veszem azt.

2018. márc. 24. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok, akkor egy Joomla vagy Wordpress oldalt csinálj, de a domain és tárhelyét ezzel is fizetned kell. (Ami nem sok)


Csak egy webshopnak rengeteg dologbak kell megfelelnie, hogy legálisan működhessen.


Ha sok szabadidőd van próbálkozz vele. Ha pénzbírságot kapsz próbavásárlás után én szóltam, a lelkem tiszta :)

2018. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2# .. kérlek ha tudod azt a büntetést kapsz próbavásárlas után dolgot kifejtenéd kicsit? A vásárlásról adok számlát , bejelentett hivatalos a vállalkozásom. Mi a gond az ingyenes webáruházzal.

2# Ment a pozitív ikon, köszi!

Köszönöm a hozzászólásokat!

2018. márc. 25. 13:43
 7/7 anonim válasza:

Wix.com ingyenes és nem kell fizetni érte

Webnode.hu pénzbe kerül

Weebly.com ingyenes (azthiszem)

2018. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!