Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell az SQL es táblázat...

Hogyan kell az SQL es táblázatokat összekötni PhPs oldalammal?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a php területén de már kezdek belejönni.Komoly gondom akadt az adatbáziskezeléssel.XAMPP ben dolgozom és MySQLt és Apachet használok.Az a gond hogy nem tudom hogy mikor a localhoston belül elkészítettem a táblázatokat SQL-ben, milyen formátumban mentsem, vagy hogyan kössem össze az oldallal.Ezenkívül az adatbáziskezelésben sem vagyok jártas ezért megkérnélek benneteket hogy esetleg küldjetek olyan oldalakat és linkeket(weblaboron kívül) amik segitenének php ban és sql-ben.Szeretnék idővel egy sajátosan kprogramozot forumot szerkeszteni, tehát ha lehet akkor ehhez hasonló linkeket küldjetek.Előre is köszönökm mindenkinek!!
2010. jún. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Sági Gábor: Webes Adatbázis-kezelés Mysql és PHP ...


Ezt a könyvet ajánlom, torrent oldalakon fenn van, ha máshol nem is.

2010. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

<?php

mysql_select_db("adatbazis",mysql_connect("localhost","root"));

$mysql=mysql_query("SELECT rekord FROM tabla");

while ($db=mysql_fetch_row($mysql)){print $db[0];}

?>

2010. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!