Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Laravelben adatbázis migrálásn...

Laravelben adatbázis migrálásnál milyen megoldás van meglévő táblák kihagyására?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű és új adatbázisnál nem probléma, de már adatokat is tartalmazó adatbázisnál mi a gyakorlat, hogy csak az új- és módosítandó táblákon fusson le a migrate? A migrations könyvtárból kiveszitek a fájlokat, amelyeket nem szeretnétek futtatni? Vagy van valamilyen elegánsabb megoldás?

2018. máj. 4. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
OMG! Amikor valaki nem érti az alapokat, és egyszerű műveletet is túlkomplikál... (phpMyAdmin!?)
2018. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Lol.

[link]


Inkább keress más hobbit.

2018. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: köszi, de ismerem és használom a phpMyAdmint. Egyébként MySQL Worbenchcsel szoktam tervezni az adatbázist és abból szinkronizálom, de a Laravellel most ismerkedek és kíváncsi vagyok az adatbázis migráció gyakorlati hasznára.

#2: ismerem a dokumentációt

2018. máj. 5. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor pedig olvass utána jobban. Amig ilyen gyökerek járnak fel (nem rád gondolok), addig gúnyos is marad a megjegyzéseim.

Ha nagyon nem megy tudok adni videóanyagot (mind egyedi).

2018. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szóval érted, kész megoldást egyenlőre ne várj. Ez az oldal szerintem már nem arról szól. :D
2018. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a 27%-os tapsihapsi miért nincs még kivágva innen?
2018. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Miért is lennék?
2018. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem könnyű amúgy elérni 27%-ot (vagy alatta). Nem véletlen ennyi ;)
2018. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az mondjuk jó lenne, ha nem lehetne hozzászólni 50% alatt. Egyikőtök sem tudná teleszemetelni az oldalt. :D
2018. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Jan viszont akkor nem tudna javítani (aki akar).

Én trollkodni jöttem. Borzalnasan sok időm van :)

2018. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!