Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsem el egyszerűen...

Hogyan készítsem el egyszerűen a webáruházamat?

Figyelt kérdés

Facebook-on csoportokba eddig is árultam már és most úgy döntöttem hogy nyitok egy weboldalt bízva a nagyobb forgalomban.


Egyrészt szeretnék majd egy webcímet: .hu, .com vagy .eu-sra gondoltam mindenképp valami elterjedtebbre.

Másrészt kellene egy relatíve egyszerű weboldalszerkesztő, nem mondom hogy teljesen analfabéta vagyok hozzá, de a 0-ról nem dobnék össze semmit az is biztos.


Nyílván célszerűbb lenne automata vásárlórendszerrel viszont amiket eddig néztem weboldalakat ott elég drágák ezek, szóval azon is gondolkodtam hogy megpróbálom először enélkül és aztán ha beválnak számításaim áttérek egy automatára.


Illetve a tárhely bérléssel kapcsolatban lenne kérdésem. Most akkor ha fizetek egy domainért akkor az önmagában nem ad hozzá tárhelyet és azt külön kell vennem és hozzárendelnem? Vagy hogy megy ez? Nem lenne szükségem sokra, csak szöveg és legfeljebb pár HD kép lenne rajta.



2018. máj. 16. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan készítsem el egyszerűen a webáruházamat?"


Sehogy ... komolyan sehogy. Egy legálisan működő weboldalt, ami megfelel minden törénynek szinte lehetetlen nulla tudással megcsinálni.


Meg nem érhet annyira keveset az időd, hogy hajlandó vagy hónapokat befektetni egy saját magad készített CMSben össze dobált rossz weboldalra, amikor már havi 5 ezer forintért lehet viszonylag normális kezdő szintű webshopot bérelni a shoprentertől.


Ha a webshopod nem termel ki havi 5 ezer forintot, akkor nincs értelme bele kezdened.


Ott szépen tudod növeszteni a weboldaladat és majd később tudsz készítetni egy normális független webshopot kb 600ezer - 1millióért...

2018. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akkor úgy gondolod hogy a shoprenter-t érdemes kipróbálnom leginkább? A konkurenciától jobban megéri?

2018. máj. 16. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
(Ugye vállalkozóként csinálod, és leadózod, mert ha véletlen megtalál egy NAV -os próbavásárlásra, és nem kap számlát, az bizony több száz ezres pénzbírságot von maga után...)
2018. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a shoprenter konkurenciája és nem fizet a shoprenter, hogy ilyen kommenteket írok.


Akkor úgy fogalmazom, hogy "Semmi esetre se te csináld. Ha nincs pénzed szakemberekkel normálisat építetni, akkor bérelj egy webshopot egy shoprenterhez hasonló cégtől alacsony havi díjért, mert ha bizonyos követeményeknek nem felel meg a webshopod vagy éppen ahogy az előttem lévő írta, hogy nem adozol utána, akkor óriási pénzbüntetéseket fogsz kapni"


Jobb?

2018. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen vállalkozóként képzelem el, tehát az adózással nem lesz probléma.


A Shoprenter-rel szemben állhat például a Wix, ott is találtam üzleti weboldalt vagy éppen a Wordpress és még sok hasonló weboldal létezik. Bár utóbbi valószínű felejtős mert ha jól látom előre 1 évre ki kell fizetni ami ~81 000 forint és azt sem tudom hogy mennyire jó.

2018. máj. 16. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azért 81 ezer forint befektetés azért az elég erősen a vicc kategória még.

Reklámra ennek például legalább 10 szeresét kell költened, de inkább 20-30szorosát.

2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A wixet felejtsd el. A wordpress meg ingyenes, amivel egy profi remek webshopot tud készíteni, de ezt kezdőként meg se próbáld.
2018. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!