Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy minimális HTML kódom...

Van egy minimális HTML kódom Javascriptel de sehogy se akar reszponzív lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Erről a kódrol lenne szó. Még tanuló vagyok. Ha az accordion menü egyikét megnyitom az sehogyse akar reszponzív lenni, már mindent próbáltam.


Suliba kellene, nagyon megköszönöm a segítségeket :)


[link]


Üdv:

Egy szőke hölgy -_-


2018. máj. 31. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

akarod meg fejleszteni? marmint komolyabban?-vagy cask egyaltalan nem vagod a responsivet?


am ha nem akarod komolyabban szebbe tenni akk w3school és csak ccs-bol 5 perc alatt kihozod


és 11-es vok ha kell tudok is responsivet kuldeni ha nem a komolyabb

2018. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
marmint kesz honlapot tudok kuldeni
2018. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam minden alapján, semmivel se sikerült reszponzívvá tenni, makacs :(
2018. máj. 31. 16:29
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

de akk ha kene szolj és kuldom a sajatom, am nincs benne javascript ha az is kene bele, de responisve :D


és ui ense naon vagom :) javat

2018. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem kész honlapra van szükségem, hanem ennek a hibának a megismerésère, megoldására, instrukcióra, ravezetesre.


Full responsive templatel tele van a net🙄✌️

2018. máj. 31. 16:41
 6/14 CspCsj ***** válasza:

Csak amatőr vagyok, de reszponzív weboldalhoz szerintem @media lekérdezések/szabályok kellenek.

Ilyeneket nem látok a CSS-ben.

Keresgélj, pl.: [link]


Vagy másra gondoltál?

2018. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már media querykkel is, mindennel!
2018. máj. 31. 20:22
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép a media query-vel is!


Jól látszik media query van-> a p tagnek 200px szélesnek kellene lennie


És az is jól látszik, hogy annyi is akar lenni ("kék terület"), de valamiért nem tud az lenni("sárga terület"). És minden lehetséges megoldással ez van

2018. jún. 1. 13:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem te írtad az accordiont, szarból pedig nem lehet várat építeni. Vagy írd meg magad, vagy úgy keress rá, hogy responsive akkordion. Ha már ennyire büszke vagy a copypaste tudásodra, legalább csináld jól; ;)
2018. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kóklerek :(
2018. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!