Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet megoldani a egy...

Hogy lehet megoldani a egy weboldal reszponzivitását?

Figyelt kérdés

(Vagyis hogy telefonon és nagy képernyőn is jól jelenjen meg...)


Sokan Wordpress-t és bootstrap-et javasolnak, de egyik sem jön be igazán.

A Wordpress nem tetszik, a bootstrap-el meg az a bajom, hogy kénytelen vagyok a weboldalt a bootstrap-hez igazítani.


Nincs valami könnyebb megoldása ennek?

A @media (max-width) -el próbáltam, egyelőre ez tűnik nekem a legegyszerűbb megoldásnak.



2017. nov. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor használd azt! Én is azt használom.
2017. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bootstrap nekem se jött be, nem igazán lehet benne egyedit csinálni.

Csak egy sablon vázra húzza rá, ami jó ha csak hobbi és nem egy kész grafikai terv alapján kell dolgozni.

Utóbbi esetében nagy szívás tud lenni, egy ilyen oldal reszponzívitása bootstrap -el.

A MedaiQuery egyszerű mint a fa ék, sima CSS -el hozzá igazítjuk a megjelenést adott felbontáshoz.

Általában 3 méretbe szoktam formálni: Desktop > Tablet > mobil.

1000px feletti > 1000 és 600px közötti > 600px alatti.

2017. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A WordPress egyáltalán nem arra való aminek gondolod. Az egy kész rendszer, amiben kb úgy szerkesztheted a weboldalad, mint egy szövegszerkesztőben. Vannak hozzá kinézetek és kiegészítők, de akár te is fejleszthetsz hozzá.


A Bootstrap egy HTML/CSS keretrendszer. Nem nagyon szab határokat, csak van benne ami már előre el van készítve és neked nem kell, de bárminek a kinézetét felülírhatod.


A Bootstrap is media query-ket használ.

2017. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!