Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan képeket hol lehet...

Olyan képeket hol lehet találni amiket általában plakátok, rendezvények, kutyás paroztatásnál is van?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul fogalmaztam meg. Lenne egy feladatom a suliban, kellene hozzá néhány online plakát, és arra menne a szöveg. A photoshophoz nem értek.


Vannak azok a képek, amikre írnak ugye szöveget ha valami koncert, fesztivál van. Vagy például kutyás “kivágott” formát illesztenek rá, és utána írják a címeket amiket elértek.


Tudom hogy van több féle is, nekem olyan lenne jó, amiben mondjuk több fajta szín van, akár “szín Sugár”, vagy csillagok. Szóval bármilyen dekoráció, ötlet jó.


Például fekete az egész, és alul mintha egy padló lenne, arannyal, Ilyen 3D hatású.


Tudom hogy ezt főleg maguknak csinálják akik ilyeneket készítenek. Viszont nekem nincs lehetőség megtanulni, és fizetni se érte. Olyan 8-9 kellene a vetítés miatt.


Kérdésem konkrétan az lenne, higy lehet e ilyet talalni valahol, kész állapotban, amire lehet irni?


2018. jún. 20. 23:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!