Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A milánói divathét (és hozzá...

A milánói divathét (és hozzá hasonló rendezvények) milyen célból kerül megrendezésre?

Figyelt kérdés

Fogalmazzunk úgy, hogy én is egy olyan ember vagyok akinek nem elég kifinomult az ízlése az ilyesmihez.

Segítenétek, hogy megértsem?



2018. jún. 19. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bemutassák a divattervezők munkáit. Anyag, szabás, színösszeállítástok stb.
2018. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a ruhák nyilván nem arra készülnek, hogy hordják őket, ugye?
2018. jún. 19. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis mire másra? Felvonultatják az új kollekciót. Nem feltétlen azokban az összeállításokban, amik a modelleken van, de akár úgy is.
2018. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor megyek és veszek is magamnak egy ilyet a hétköznapokra:

[link]

2018. jún. 19. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a rajtad kívüli embereknek lehet más a stílusuk. Sőt, biztos, hogy más. Ne feledd, hogy Magyarországon vagy. Én, bár férfi vagyok, mégis szívesen vennék fel bármilyen ruhát. Nem tud érdekelni, hogy ki, s mit gondol rólam. Le kell szarni. Nem?
2018. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Belterjes társaság, azon licitálnak, hogy ki tud nagyobb marhaságot kitalálni. Ezekből semmi sem kerül a boltokba és ez így van jól.
2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Te milyen alkalomból öltöznél mozgó virágcserépnek?
2018. jún. 19. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alkalom a lényeg, hanem az, hogy jól tudja érezni magát az ember. Ha valaki mozgó virágcserépként - szavaiddal élve - találja meg a stílusát, akkor hadd tegye. Egyéni döntés. Engem viszont az érdekelne, hogy miért foglalkozol idegen emberek öltözködési szokásaival?
2018. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj...ezt nem is hétköznapi hordásra tervezik. Ezek haute couture ruhák (magas szabászat)

Ezek kb a bemutató után mennek is a raktárba vagy múzeumba. Esetleg gyüjtőkhöz. Ezekre már nem ruhaként hanem külön művészeti alkotásként kénne tekinteni.

Nagy valószinűséggel a bemutató után nem nagyon fogja őket hordani senki sem.

Kis darabszámban készülnek. Gyakran csak 1-2 db van belöllük összesen.

2018. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

dehogy kerülnek ezek a boltokba...viszont ezek az alapjai annak a mi aztán a boltokba kerül

pl. ha minden divatház virágmintás cuccokat tervez, akkor valószínűleg a fast fashion üzletek rákapnak és a következő szezonban már csak virágmintákat látsz mindenhol, kb ennyi tömören

2018. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!