Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnèk egy hirportàlt...

Szeretnèk egy hirportàlt lètrehozni majd, de mindenek elôtt weboldalt, kb annyira vagyok kèpben, hogy tartalommal meg tudom tölteni. De hogy hogyan is kezdjem el? Hogy lesz pl egy weboldalhoz pl wordpress felület?

Figyelt kérdés
Nyilvàn ùgy èrnè meg, ha sokak szàmàra èrdekes tèmàkkal futna, ès hirdetèsek is lennènek rajta. Me ùgy kèpzeljètek el, mint a sok dugig hirdetèses szöveg sem làtszik, de nyilvàn kellene majd rà pàr. Laikusan ezt sem tudom hogyan. Valaki esetleg tudna ebbem segíteni? Minden aprò rèszlet èrdekelne. Igy is írok weboldalakra, ùjsàgírò, szekesztô vagyok, de szeretnèk sajàtot .

2018. júl. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezd hogy elolvasod a GDPR-t, magát a törvényt és a neten található leírásokat, és emészd meg. Amíg ez nincs meg, addig ne csinálj semmit.
2018. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben :) Nyilvan nem kezdek el semmit míg nem tudok mindent rola, ez amolyan 0. lépés, màrmint a kérdés feltevésem.
2018. júl. 10. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, hírportált.

Újságíró, szerkesztő, aha.

2018. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3! Mi a problémád, mert a válaszod nem a kérdésemre szòl azt látom, vélemény nyilvánítást pedig nem kértem. Amugy sem értelemes, amit írtál. De nem is muszáj kifejtened bővebben ;)
2018. júl. 11. 00:18
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Wordpress felület úgy lesz, hogy a tárhelyedre feltelepíted a WP-t.

Tartalommal meg úgy töltöd meg, hogy bejegyzéseket/cikkeket írsz...

2018. júl. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!