Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eltűnt a keresőből a weboldala...

Eltűnt a keresőből a weboldalam 1 bizonyos kulcsszóra. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van az iparágban 1 nagyon fontos kulcsszó, amire az oldalam stabilan 1-2-4. volt éveken keresztül. Erre az utóbbi egy-két hónapban eltűnt rá, de olyan szinten, hogy a múltkor a 17. oldalon találtam meg, most ott sincs már, és már a második oldalon teljesen irreleváns site-ok van.


Google büntetés 1 kulcsszóra? Létezik ilyen? Más kifejezésekre bejön az oldal nagyjából ott, ahol elvárható.


(Nem mókoltam rajta, volt egy házon belüli költöztetés, de a tartalom nem változott, nem vásároltam linkeket, stb. stb.)



2018. szept. 5. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, megnéztem természetesen a Search Console-t (webmaster tools) is: most sem jelez hibákat, és semmi figyelmeztetés nincs.
2018. szept. 5. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem frissítetted az oldalt, és az új kereső eljárásoknak a többi oldal jobban megfelelt.

Utóbbi időbe nagyon hátra tudott kerülni az aki nem optimalizálta mobilra az oldalát, illetve a https -es oldalak is előnyt kezdtek élvezni.

De simán a kereső szokások is okozhatják, ha magas a vissza fordulási arány, azaz a felhasználók felkeresik, de nem tartják relevánsnak.

2018. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, de ez biztos nem oka.


- HTTPS-ses már évek óta

- Rendszeresen frissül, utóbbi időben blogolok is rajta

- Optimalizálni szoktam sebességre és SEO-ra, gyorsabb az átlagnál, a seoptimer szerint B-besorolású ('your SEO is good') - a konkurencia ennél átlagosan gyengébb

- A mobilbarátságra rendszeresen A-kategóriás a különböző felméréseken


Ezért is vagyok tanácstalan.

2018. szept. 6. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a felhasználók viselkedése...
2018. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A SEO-elemzéseim tök jók, és ebben nem volt változás.

Már visszatornáztam egyébként, de eléggé "megbolondult" a lista erre a kulcsszóra.


A kulcs egyébként a sebesség volt, miután ezen javítottam, pillanatokon belül megjelent, és egyre feljebb került az oldalam a keresőben.


FIGYELEM, NAGYON FONTOS szempont lett az oldal betöltődési sebessége!

2019. jan. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!