Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van e olyan program mint a...

Van e olyan program mint a Delphi csak weblapokat keszit?

Figyelt kérdés
Lehetoleg tudjon scripteket is kezelni meg tudja az ajaxot is.Tehat elkepzelek egy veboldalt kivalasztom az elemeket elhelyezem a lapon.Utanna minden elemnek legyen esemenykezeloje melyet server vagy java scriptel oldhatok meg?
2010. jún. 22. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
De aranyos. Instant weboldalkészítő kell? :D
2010. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dreamveaver - htmlt szerkeszteni, és belemásolhatsz javascript kódokat is.

Kompozer - ugyanarra jó, csak ingyenes és a firefox weboldalmegjelenitőjét használja. (linuxra irt program)

Aptana Studio - ingyenes, ismeri a html kódot, javascriptet, pluginnal PHP-t. Ez magát a kódot irni jó.


Az AJAX az nem valami amit tudhat a program, azt inkább neked kellene tudni. De kell hozzá PHP vagy ASP vagy hasonló szerver oldalú programozás (megoldható Delphivel is ha nagyon akarod...) és ismerned kell a javascripted is.


Szerintem kezd a Dreamveaverrel, majd belenézhetsz a többibe is. Találsz sok leirást a googleben javascriptről és PHPről... De előbb tanuld meg a Dreamveavert és a HTMLt...

2010. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi masodik.Mi a velemenyed a Web Page Maker-rol?
2010. jún. 22. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy jó weblapkészítő van, a JEGYZETTÖMB!!!
2010. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Harmadiknak:én is ezt hittem, de próbáld ki az Aptana-t is. :)


A Web Page Maker egy nagyon egyszerű webszerkesztő program, amivel profinak kinéző oldalakat is készíthetsz. Ez a legegyszerűbb amit én ismerek, de ha komolyabban szeretnél ilyesmivel foglalkozni, a Dreamveawer jobb.

2010. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem zavar, hogy a html, vagy bármelyik webprog nyelv nem eseményvezérelt?
2010. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!