Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Dreamweaverben hogyan lehet...

Dreamweaverben hogyan lehet video hatter utan egyéni kép hátteret beállítani?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt akarok csinalni amit ha betöltünk akkor lejatszik egy videot ami full screen hatterkent funkcional, utána viszont az egyéni háttér jelenik meg. Most olyat sikerült csak összehoznom hogy amikor betölt az oldal megjelenik a másodperc törtrészére a kívánt háttér és utána elindul a video-háttér. Így is akarom csak a video lejátszása után a video utolsó frame-je lesz a háttér!! Ezt akarom megvaátoztatni hogy a az egyéni háttér .jpeg látszódjon újra.
2018. szept. 12. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=BoP2In1qJxc

Ilyet szeretnék, de ezzel a code val ami a videoban van nem működik.

2018. szept. 12. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Felejtsd el a Dreamweavert. Nem egy legálisan méregdrága program fogja neked meghozni a megvilágosodást. Használj szimpla, legálisan ingyenes kódszerkesztőt - Notepad++, Atom, Brackets, Komodo Edit, Sublime Text, vi, emacs,... - és tanuld szorgalmasan a HTML, CSS, Javascript nyelveket.

2. A "videó lejátszása után egyéni kép" kivitelezéséhez egy kis Javascript kell - bővebben:

[link]

2018. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Erre voltam kivancsi.

Most kezdtem csak tanulni HTML meg CSS. Dreamweaver meg "kéznél" volt, ezért raktam fel.

2018. szept. 12. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!