Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen szöveget jelenít meg a...

Milyen szöveget jelenít meg a Google képkereső?

Figyelt kérdés

Most tanulom a web programozást. Hol kell megadnom azt a szöveget, amit a google megjelenítsen, amikor egy érdeklődő egy képre keres rá ?

Az "IMG" tagen belül kell ezt megtennem ? Esetleg a "title" attributumot fogja megjeleníteni ?



2018. dec. 1. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit problémázol.

<title>weboldal neve</title>

url-t ő fogja behúzni (google sense)

De még sok pontja van a seo-nak, nem ezzel kéne kezdened.

2018. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerintem elbeszélünk egymás mellett.


Ha a TITLE -be a weboldal nevét írom, attól még nem lesz a képek alatti szövegek egymástól eltérőek.


Ha egy aloldalon van 10 kép és a TITLE -be a weboldal nevét írom, akkor hogyan lesz minden kép alatt különböző szöveg ?

Az egyik kép aláírása tyúktojás, a másiké strucctojás... stb... kell legyen.


Amennyire észrevettem a Google mindenféle erőlködés nélkül a weboldal címét beírja a kép alá. Ezt automatikusan végzi, de a saját szövegemet nekem kell megadnom minden képhez külön külön.

2018. dec. 16. 00:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen görcsölnöd. A kereső tudni fogja mire van szüksége.
2018. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Már hogyne kellene ezen görcsölnöm....

De nem a Google miatt foglalkozom vele, hanem a látogatók miatt.

De úgy látom nem csak én foglalkozom vele, hanem a webprogramozók jó nagy százaléka is.

Szinte mindenhol van a képek alatt magyarázó szöveg is.

2018. dec. 17. 11:48
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


"Google Images automatically generates a title and snippet to best explain each result and how it relates to the user query. This helps users decide whether or not to click on a result.


We use a number of different sources for this information, including descriptive information in the title, and meta tags for each page.


You can help us improve the quality of the title and snippet displayed for your pages by following Google's title and snippet guidelines."

2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!