Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy működik a Google képkereső?

BREADKING kérdése:

Hogy működik a Google képkereső?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne hogy van-e ilyen nyílt forráskódú (open source) projekt az interneten. (Azért kérdem mert akarok egy olyat írni ami a betűket fel tudja ismerni(c#-ban))
2017. jún. 21. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha megkeresni nem tudod, akkor megírni meg fogod tudni?
2017. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami a betűket felismeri az nem képkereső. Azt OCR-nek hívják, ebből biztosan van open source a neten. Én is próbálgattam régen a Tesseract nevűt (.NET wrapper is van rá, én is pont .NETből használtam), de lehet van jobb.
2017. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találd már ki te nagyon zseniális, hogy akkor most melyiket akarod a kettő közül:

1) Ha az emberke bepötyögi neked, hogy "kutya", akkor olyan képeket akarsz neki mutatni, amin kutya van, vagy

2) ha betölt egy képet, amin egy kislány kézírása látható, mondjuk az, hogy "Sanyi", akkor felismeri és szerkeszthető szövegként visszaadja neked.

2017. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sharkxxx ***** válasza:

Ezeket a nyílt forráskódú könyvtárakat használja a google: TensorFlow, scikit-learn. Ezeknél python-ban kell programozni.

Itt van hozzá video tutorial:

https://www.youtube.com/watch?v=Gj0iyo265bc&t=1s&list=PLOU2X..


De ha te C#-ban szeretnéd megírni, akkor ezeket a tutorialokat tanulmányozd:

[link]

2017. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!