Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy WordPress fiókkal lehet...

Egy WordPress fiókkal lehet több oldalt is készíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék előfizetni, és sehol nem írták, hogy lenne ilyen lehetőség. Vagy azért, mert evidens, vagy mert nem lehetséges.


Mielőtt előfizetek, szeretnék erről megbizonyosodni.


Köszi a segítséget!



2018. dec. 26. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A WordPress honlapkészítés kétfelé oszlik, van a wordpress.com és a wordpress.org.


A .com-os lehetőségnél (amire te most gondolsz), közvetlenül nekik fizetsz, és úgy tudsz oldalakat létrehozni, akár többet is, viszont kevesebb funkcióval és valószínűleg drágábban jön ki. Egyszerűbb valamivel a használata.


A .org-os lehetőségnél a WordPresst ingyen kapod, egy tárhelyet kell bérelned egy valamilyen, akár magyar szolgáltatótól és egy domain nevet kell választanod, ezek kerülnek pénzbe, a WordPress pedig nem. Sok helyen előre telepítik neked ezt a tárhelyre, ezért nincs vele gond, és sokkal jobban testreszabható, mint a .com esetében.


Sok sikert!

2018. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, közben én is rájöttem. Sokan írták, hogy ingyenes, de nem értettem, hogy hogy lehet ingyenes az, ami havi 80.000 Ft-ba kerül? Aztán rátaláltam a .org-os változatára, és csodálkozva néztem, hogy annyival bonyolultabb, hogy kell hozzá az XAMPP... Közel sem tudok még eleget a wordpressről, de máris sokkal többet, mint 2-3 napja. :D


Köszi szépen a segítséget!

2018. dec. 31. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
XAMPP is csak akkor kell, ha saját szerveren, vagy gépen akarod futtatni, egyébként nem! :) Ha gondolod, írj privátban, segítek bármiben, elég sokat csinálok.
2019. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!