Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honnét béreljek weboldalt?

Honnét béreljek weboldalt?

Figyelt kérdés

Üdv. Érdkelene, hogy melyik a legjobb ilyen "sablonos" weboldal készítő? Mit javasolltok? Étteremnek szeretnék egy egyszerű weblapot. példák: wix.com www.webnode.hu webgenerator.hu/

Hálás lennék ha érveket is felsorolnátok! Köszönöm, szép napot!



2019. febr. 3. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem ezek közül, mindegyik hulladék.

Hostingernél egy alap tárhely (valami 500 Ft-ért dobálják őket havonta domainnel együtt), és Wordpress-t neki.

2019. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derwer ***** válasza:

Wezzpage esetleg ?

Tárhely, domain, online weblapszerkesztő egyben....

2019. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valaki még? (ment a zöld pacsi nektek)
2019. febr. 3. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
A sablon oldalakkal az lesz a gond, hogy mindig lesz olyan igény, amit nem, vagy csak iszonyat körülményesen lehet benne megoldani.
2019. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A wix egy étteremhez már szerintem komolytalan, a webgenerátort pedig messziről kerüld el. Szerintem keress egy kisebb céget, vagy egy szabadúszót. Annyiból amennyit a webgenerátor elkér, már egész normális oldalt összelehet hozni.
2019. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! A Webgenerátort miért kerüljem el?
2019. febr. 5. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért kerüld el, mert - elsősorban - szakmailag nagyon kifogásolható munkát végeznek (webfejlesztő vagyok, tudom miről beszélek). Másodsorban, pedig mint korábban írtam drágák, legalábbis ahhoz a minőséghez képest amit adnak.


Szerintem hozzáértés nélkül ingyen wordpress-el legalább olyan honlapot lehet csinálni.

2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. febr. 6. 19:51
 9/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, még 1 kérdésem lenne.

Ha csinánék magamnak majd wp-s weboldalt, akkor az lenne a probléma hogya SEO-t nem tudnám megcsinálni. Nem tudom, hogy mennyire bonyolult ez az optimalizálás... Szerinted nehéz megcsinálni?:D

2019. febr. 6. 20:04
 10/11 anonim válasza:

SEO-t nem nehéz megcsinálni, és a saját WP oldal tuti jó befektetés szerintem!

1500 a domain, 5000 a tárhely egy évre, és korlátozás nélküli WP oldalad lesz.

SEO-nál kell plugin erre a a célra, de már a weboldal felépíétésnél SEO stratégiával kell dolgozni (weboldal struktúra, képek feltöltése, elnevezése, kanonizálás, stb…)

Szóval vegyél saját domaint meg tárhelyet, rátenni a WP-t és usgyi!

Ezek a felsorot oldlak nem véletlenül ingyenesek. Rengeteg feleslges sxript fog futni rajta, lassabb betöltődés, ami miatt a google soha nem fogja top20-ba sorolni őket.

2019. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!