Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kell ahhoz, hogy egy olyan...

Mi kell ahhoz, hogy egy olyan weboldalt készítsek, mint a www.livejasmin.com vagy menyibe kerül csináltatni egy ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Hát először is 2 lehetőség van:

1.Az oldal megírása, Tudás(php, sql, stb.), de ha a tudásod 0 akkor ez minimum 8 hónap, rengeteg tanulással!(és még így is költhetsz a domainre meg a szerverekre rendesen)

2.A motor megvétele, lehet ilyen oldalmotorokat venni, fogadz valakit aki felteszi+ fizeted a servert+domaint!(motor kb140ezer, szerver kb30ezer/hónap, domain 2ezer/év)

3.Fizetsz egy programozónak, hogy csinálja meg, üzemeltesse, adminolja és a pénz jön csak neked(kb 150ezer/hó)

Ezeket onnan tom, hogy én is akartam ilyet, de ehez modelleket keresni, meg befuttatni egy vagyon, még úgy is, hogy nekem a motort nem kellett volna megvenni, csak szerver, domain, meg hogy befusson hírdetések...

Ha még így is van kedved uccu neki!

2010. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
köszi
2010. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg tudod mondani a motor nevét?
2010. júl. 4. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne halgass már rá xD őt is be akarta húzni akivel csináltatni akarta. Milyen motort kell megvenni?? lol ne csináljátok már beírod a gugliba hogy ingyenes cms vagy ingyenes portálmotorok felrakod azt kész a weboldal de persze azzal se tudsz mindent megcsinálni úgy hogy nem értessz hozzá semmit.Ittvan az enyém nézd meg ez is egy ingyenes cms-el van megcsinálva ( költözés alatt van + van még rajta alakítanivaló nem kell lefikázni) [link] de ne hidd hogy ez csak úgy van hogy rácsapok a hasamra és már holnap kész is ozt jön a zsé ezerrel. Felejtős...
2010. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia az első válaszoló vagyok, ezt nem fikázásból mondom, de ha olyan oldalt akarsz, mint az akkor halgass rá, amúgy meg egy ilyen oldalnak igenis kell domain, hogy komolyan vegyék, kell szerver, hogy elbírja a látogatókat, kell reklám, hogy legyenek látogatók! itt egy script, kb 40 ezer kp-ért( [link] de ha ráfizetsz, tuti megcsinálják neked prof, penge magyarra, vagy meg lehet találni neten ingyen, nulledscriptes oldalakon, de egy ekkora oldalnál ez rizikós... Amúgy meg kezdhetnél gondolkodni azon, hogy honnan szedsz modelleket és hogyan oldod meg a fizetést!

Ja és bocs, hogy félreinformáltalak a motorral kapcsolatban, ha keresel, sztem még olcsóbbat is találsz!

Ja és még valami, mielőtt ez előző csákó fikázna, nekem van több nagyobb, pr3-4-es oldalam is napi 1-2 ezer látogatóval, és ha kéne a script egy ilyen oldalhoz megírnám magamnak!:P

2010. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A domain meg a motor tök mindegy, átlagos halandó nem bírja megfizetni, hogy elég fizető forgalom legyen és elég hamar. Ha nincs, akkor a lányok leszarják az oldalt, ha ha nincs elég lány, még annyi forgalom sincs, amennyit nagy nehezen összekaparsz, mert mennek a már bejáratott helyekre, ahol 1000-1500 lányból lehet válogatni, a lányok meg mennek vissza oda, ahol egyszerre több ezer fizető vásárló is van.


Nem az a nagy szám, hogy összerakd, hanem a forgalom. Meg lehet sok látogató is, az sem elég, mert olyan kell, aki FIZET.

2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!