Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Php youtube feliratkozók...

Php youtube feliratkozók lekérése?

Figyelt kérdés
Próbéltam több helyen de jót nem találtam és itt sincs az hogy közvetlen a feliratkozókat kéri le [link]
2019. ápr. 2. 15:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezer hála! :)
2019. ápr. 11. 19:07
 12/15 A kérdező kommentje:

Esetleg még az érdekelne hogy vannak ezek a számlálók amik élőben mutatják a feliratkozó számot:


[link]

[link]


Milyen API-t használnak hogy ők soha sem érik el a napi limitet?

2019. ápr. 11. 23:39
 13/15 Argloss ***** válasza:

Meg tudod nézni az oldalak forráskódját. Mindkettő ezt az API-t használja.

Aki régebben aktiválta az API-t annak magasabb a napi limitje.

No meg lehet kérni a google-től, hogy magasabb legyen a kvóta, de nem tudom megmondani, hogy ez mennyibe kerül.


Egy nap 86400 másodperc, szóval 9 másodpercenként lekérheted a számlálót a limit elérése nélkül. A számlálót szépen meganimálod, szóval néhány másodperc mire odaszámol az aktuális értékig, esetleg az utolsó két lekérdezett érték között mutatsz egy véletlenszerű számot is, hogy még folyamatosabbnak tűnjön a dolog.

Nem teszteltem, de szerintem az is kivitelezhető, hogy két különböző projektben aktiválod az YouTube API-t és váltogatsz az API kulcsok között a lekérdezések közben.

2019. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Argloss ***** válasza:

Ezek az oldalak egyébként javascriptet használnak a lekérdezésre, ami néhány másodpercenként újra lefut.

PHP-val oldalbetöltésenként tudod lekérni a számlálót.


A kvóta természetesen mindkét módszerre vonatkozik, de ha ilyen számolós dolgot akarsz, akkor vagy teljesen js, vagy a kettő kombinációját kell alkalmaznod.

2019. ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, sikerült megoldanom, PHP végül nem kellet hozzá, azt hogy ne legyen hamar API limit pedig úgy oldottam meg hogy fogtam 10 kulcsot és ezek közül használ random minden lekérdezéshez
2019. ápr. 13. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!