Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Opencart 3. 0.3.1 rendszerem...

Opencart 3. 0.3.1 rendszerem összeomlott. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy cache refresh után kaptam: Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function Template::__construct(), 1 passed in /var/www/clients/client1/web1/web/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_loader.php on line 119 and exactly 2 expected in /var/www/clients/client1/web1/web/system/storage/modification/system/library/template.php:24 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web1/web/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_loader.php(119): Template->__construct('twig') #1 /var/www/clients/client1/web1/web/catalog/controller/extension/module/category.php(62): Loader->view('extension/modul...', Array) #2 /var/www/clients/client1/web1/web/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_action.php(79): ControllerExtensionModuleCategory->index(Array) #3 /var/www/clients/client1/web1/web/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_loader.php(48): Action->execute(Object(Registry), Array) #4 /var/www/clients/client1/web1/web/catalog/controller/common/column_left.php(52): Loader->controller('extension/modul...') #5 /var/www/clients/client1/web1/web/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_actio in /var/www/clients/client1/web1/web/system/storage/modification/system/library/template.php on line 24

2019. ápr. 6. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl kevés az argumentum a funkció működéséhez.
2019. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!