Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnál ajánlani egy alap PHP...

Tudnál ajánlani egy alap PHP Naptár scriptet ami működik is? És nincs agyonbonyolítva? Köxi!

Figyelt kérdés

Nekem nem kell admin felület se SQL kapcsolat..


Valami ilyesmi kellene mint ez, csak működőképes..


[link]


Mivel ahhoz még béna vagyok, hogy saját fejből írjak, viszont másolni már sikerült megtanulni (naés legalább elismerem) úh ha van ötleted, dobj meg lécci egy kis okossággal, mert amit linkeltem nekem nem müködik sehogyan sem. :)

Köszke!


2010. júl. 5. 20:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Túl magaslabda???


Nem a relativitás elméletet kérdeztem...

2010. júl. 5. 23:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem magas labda, csak sokan nem hajlandóak válaszolni olyan kérdésre, amihez csak a google-t kellene használni. Megértem őket.

Amúgy amit bemásoltál linket, az a naptár teljesen jól működik, csak kicsit át kell benne írni egy-két dolgot. Kb 1 perc alatt csináltam a linked alapján:


[link]

2010. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Náalm meg marhára nem működik és amint látom nálad is hibás kissé a megjelenés..


Nálam ez még katasztrofálisabb mert így jelenik meg kb


�anuár� 2 => �ebruár� 3 => �árcius� 4 => �prilis� 5 => �ájus� 6 => �únius� 7 => �úlius� 8 => �ugusztus� 9 => �zeptember� 10 => �któber� 11 => �ovember� 12 => �ecember�; $ma = getdate(); $elsoNap = getdate(mktime(0,0,0,$ma['mon'],1,$ma['year'])); $utolsoNap = getdate(mktime(0,0,0,$ma['mon']+1,0,$ma['year'])); $honap = $ma['mon']; $nap = $ma['mday']; $utolso = $utolsoNap['mday']; $elso = $elsoNap['wday']; $elso� ?> � $tor = 6; } } else { for($i=0; $i < $elso; $i++) { echo �td> � } $tor = $i; } for($i=1;$i<=$utolso;$i++) { echo $nap == $i ? �td style=�ackground: #99ff00;��$i.�/td>�: �td>�$i.�/td>� $tor++; if( $tor % 7 == 0 ) echo �/tr>� } ?>

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap


És nem egy tárhelyen próbáltam.


Mi a hiba?


Mit módosítottál a kódon?

Kell hozzá még írni valamit html ben is?


Nem tölthetném le valahogy azt az atw-s változatot forrásában?

2010. júl. 6. 10:50
 5/12 A kérdező kommentje:

igy jelenik meg nálam az atw-s


[link]



és így az a nyers verzió ami ott a linken volt..


[link]



Operával is probáltam .info-s és .hu tárhelyen is..


Miért nem akarja a jót?

2010. júl. 6. 10:56
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja meg még vmi, kell ügyködni ehhez valamit az SQl ben?


Vagy csak megy simán a tárhelyről behívva is?

2010. júl. 6. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Megfelel:

[link]

2010. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyi baja van a kódnak, hogy a felső vonások és az idézőjelek rosszak. Ki kell őket cserélni, normális felső vonásra és idézőjelre.
2010. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem mert nem írja ki az évet, de ezzel nem segítesz rajtam mert mondom hogy nem értem a php nyelvet, cska másolni tudok..


Megmutatnád a teljes forrást ahogy működik is?

Mert az lenne a gyógyír a bajomra azt hiszem..

2010. júl. 6. 11:31
 10/12 anonim ***** válasza:

És most megfelel?

[link]

Adj egy e-mail címet, és átküldöm a php fájlt zippelve.

2010. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!