Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Akkor mit csináljak, ha...

Akkor mit csináljak, ha szeretnék egy közösségi oldalra meghívni, bizonyos embereket?

Figyelt kérdés

Sok olyan reklámot látok, amiben nagyon sok pénz van, de egyáltalán nem érdekel (sztem senkitse). Most én olyanra gondoltam, hogy csinálok egy "rajongói oldalt" és összegyűjtök sok sok embert tagnak. Egy Facebook oldalra gondoltam, és azt az oldalt (esetleg weboldal is) megreklámozom, és kinyomtatom valami olcsó módszerrel reklámnak, olyat amit odaadhatok a szüleimnek is, de még az osztálytársaimnak is.

Ez szerintetek mennyire lehetséges? Beváltása vajon egy ilyen vadreklámozás, illetve az oldalam látogatott lenne? Lehés ilyennel nézettséget (tagokat) gyűjteni?



2019. ápr. 28. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivan?? :D :D :D

Nyomtatott, fekete-fehér papírfecnikkel akarsz látogatottságot harácsolni egy Facebook oldalnak???

Ezt nem gondolhatod komolyan... :D :D :D

2019. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
indíts egy játékot amiben azt mondod hogy az oldalt kedvelői közt kisorsolsz egy iPhone 11 -est. 2019.06.31 -én... :-D
2019. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mert vannak olyan emberek, akikkel tartanám a kapcsolatot, és úgy is van facebookja. Egy oldal, vagy csoport az tűnik a legköztesebb dolognak. Vagy van más módja, az ilyesfajta kapcsolattartásnak? Értitek, az interneten való mindennapos kapcsolattartásnak? Ami nem az e-mail, sem telefon...
2019. ápr. 28. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Wat?

Hogy jön ez ide?

2019. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!