Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Iframe új lap megnyitása?

Rapidio kérdése:

Iframe új lap megnyitása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy html be szúrtam egy belépés lapot és azt szeretném hogy miután beléptem ne az iframe t használja hanem egy teljesen új lapon jelenjen meg .

<script>

function myFunction() {

var x = document.getElementById("sikers.php);

if (x.style.display === "none") {

x.style.display = "block";

} else {

x.style.display = "none";

}

}

</script>

<iframe src="index2.html" frameborder="0" width="100%" height="100%" scrolling="auto" class="panel_visible" style="border: none;" name="mail" id="sikeres.html">


index2.html:

<div id="buttons" class="buttons"><div id="buttonsdivbuttons" style="display: inline; text-align: center;"><div style="display: inline; text-align: center;"><a class="button_main" style="

white-space: nowrap; height: 30px;

" id="login" groupid="" href="myFunction()" onClick="myFunction()"><span class="button_general_left">  </span><span class="button_general_center">Rendben</span><span class="button_general_right">  </span></a></div></div></div>

Ez a gomb

Előre isköszönöm!



2019. máj. 13. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem iframebe kéne raknod, hanem átirányítanod...
2019. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy így kéne:

* főoldal: https://hastebin.com/ikihesekeh.html

* beléptető: https://hastebin.com/arocemoyaf.html


Észrevételeim:

* Az elavult HTML-attribútumok - frameborder, width, height, scrolling - és soron belüli formázások kiszervezhetőek CSS-be.

* A link href attribútumába ne rakj Javascript-függvényt - mert az nem fog lefutni (myFunction() nevű állományod meg feltételezhetően nincs)

* onClick attribútum használata ellenjavallt - Javascriptből elérhető

* groupid attribútum nincs

* A soron belüli keret lezárandó: <iframe>...</iframe>

* A soron belüli keret azonosítója nem sikers.php, hanem sikeres.html


Egyébként az index2.html kissé túl van bonyolítva:

* azonos a buttons osztályú elem osztálya és azonosítója

* mi célt szolgál a buttonsdivbuttons azonosítójú és az azon belüli blokk?

* mi célt szolgál a button_general_left és button_general_right osztályú elem?

mert így eléggé foglalja a helyet (így a sávszélességet is).

2019. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
buttons 3 képrészből álló gomb bal kozep és jobb azokat a javavoid)0) futtatná ha sikerülne ezt megoldanom. igen észre vettem a sikeres bakit :D
2019. máj. 13. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Te időgéppel jöttél ide hozzánk nyolcvankilencből?
2019. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam. ezt irtam hozza es jo <iframe method="post" action="login.php" target="_top"> es igy kiugrik a keretbol a lap . de azert koszi :D
2019. máj. 17. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!