Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Fórumot szeretnék létrehozni...

Fórumot szeretnék létrehozni bármilyen motor vagy program nélkül. Hol tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
A freeforum.hu-t már kipróbáltam, az elég jó, de a modi nemtud tiltani =/
2010. júl. 8. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van komplett teljes dizájn elképzelésed kidolgozva? Csak a motor kellene?
2010. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell motor, le van írva, nem töltök le. Amúgy mi i s az? XD
2010. júl. 8. 17:47
 3/11 anonim válasza:
Ha nincs motor, akkor mégis miről működik? :D
2010. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha lett volna teljes dizájn elképzelésed, akkor felajánlottam volna a segítségemet (némi összegért), és akkor a Te igényeidnek megfelelően működik a fórum.
2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van az sg fórumnak egy olyan funkciója, hogy ingyenesen létre lehet hozni fórumot, ott lehet tiltani is ;)
2010. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én nem használok motort, a google-be írom be h fórumkészítés.

Fizetni meg nem fogok egy lüke oldalért -.- Akkor már maradok az eredetinál...Pff -_-

2010. júl. 8. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Belinkeled az oldalad, kíváncsi vagyok!?
2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kicsit béna. Sztem haggyuk. De nem azért adom meg h cikizd...

www.freeforum.hu/mamusz

2010. júl. 8. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, hogy miért vagy ilyen ideges, szerintem nincs semmi baj a fórumoddal, mindenki arról készítsen weboldalt, amiről szeretne, de a kérdésre is adtam választ, nem tudom, megnézted-e, de mindenesetre itt egy link: [link] ;)


negyedik

2010. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minden fórumnak van motorja. mindegyik fórum íródott valamilyen nyelven, általába php és használ adatbázist, általába mysql. innentől kezdve motor :)
2010. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!