Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Html, css, js, weboldalt...

Html, css, js, weboldalt programozok. Több monitorom van, fix értékeket hogyan állíthatok be?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb 1366x768as monitorom, azon raktam össze az oldalt, megnéztem az 1920x1080as monitoron és szét csúszott. Hogyan tudnám fixálni a méreteket?
2019. jún. 28. 22:44
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Ne pixelpontosan add meg, hanem százalékosan.

Egyébként meg használj bootstrap-et, az megoldja hogy reszponzív legyen

2019. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem százalékosan és nem is pixelesen/pontosan(stb) adom meg, hanem viewport-ot használok ^^ Ömmm.. Bootstrappet még sosem használtam, de oké. köszi
2019. jún. 29. 10:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Bootstrap bácsi elbukott, felül írja a legtöbb módosításomat (mint font-size, font-fam., color, outline, stb) amit jquery-vel animálnék, így !important-ot sem tudom használni saját css-ben mert akkor meg a js nem tudja módosítani (animálni). Egyéb ötletek?
2019. jún. 29. 11:06
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Térj át bootstrapre...

JS-ben nem szerkesztünk css-t, animálni meg főleg nem.

Rengeteget fejlődött a css már mindent meg tudsz benne oldani(pontosabban már nem kell mert a css könyvtárak mint a bootstrap megoldották)

2019. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát van egy olyan JS-ben, hogy ".animate()". Gombnyomásra a gomb megváltozik, majd leteker az #ide elemhez.
2019. jún. 29. 12:36
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:
RSA töréshez, gépi tanuláshoz és mindenhez is van js library, mégsem érdemes használni
2019. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!