Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok akár privátban egy jó...

Tudtok akár privátban egy jó szakembert ajánlani webáruház létrehozására?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Ha jól megfizetsz, akkor megcsinálom neked.
2019. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfelekő ellenértékért cserébe rengeteg van, ha óccón szeretnéd, akkor ...
2019. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A keresést nem most kezdtem, azért próbálom itt, hátha valakinek van egy jó tippje.Nem egy nap alatt összedobható valamiről van szó, akiket eddig találtam lemondták, mert egy ekkora munka nem fért bele az idejükbe, vagy nem tudták megcsinálni.nyilván megfizetném
2019. júl. 6. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is gondom lenne az idővel, sajnos sok családi dolog is közbe jött, így elmúlt év ben 5 nagyobb munkát kellet lemondanom, 2 -t úgy hogy már elkezdtem, volt előleg is, amit vissza is adtam...

Tényleg nehéz egyedül nagyobb projekt, mert ha közbe jön valami akkor borulnak a dolgok. Ami kellemetlen nekünk és a megremdelőnek is.

2019. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az AIOweb megcsinálja, legjobb áron.

[link]

2019. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!