Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP-ban Iframe-n belüli...

PHP-ban Iframe-n belüli paraméterátadás?

Figyelt kérdés

A weboldalona menükezelést manuális paraméterátadással oldottam meg, tehát a menüpontnál:

<a href="index.php?page=main">

Ezt a "tartalom" nevű <div>-ben jeleníti meg az aktuális menüpont tartalma.


De az egyik oldalon <iframe>-el oldottam meg a listát, hogy csak az <iframe> gördüljön le, ez működik is. Ha például az <iframe>-ben vannak a termékek listája, és ha az egyik termékre rákattintva akarnám megjeleníteni az adott termék adatait az index.php "tartalom" nevű <div>-jében, azt hogyan tudnám megoldani? Mert ha nem <iframe>-ben lenne akkor ezzel a módszerrel meg tudnám oldani: <a href="index.php?page=product&id=$row['id']">

De az <iframe> miatt ez nem működik. Lenne valakinek valami megoldása erre?



2019. máj. 22. 16:12
 1/8 A kérdező kommentje:
oké, megoldottam
2019. máj. 22. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
PHP-ban nincs Iframe, az egy HTML entitás.
2019. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy HTML kódban, az <iframe>-be helyeztem be a php kódot, de már megoldottam
2019. máj. 22. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül, hogy megoldottad, nem ajánlott iframe taget használni jó ideje.
2019. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhogy is oldottad meg, gányolás. Ne használj iframe-et, oldd meg css-sel.
2019. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy ha olyan hosszú terméklista van az oldalon, hogy le kell görgetni, akkor hiába állítok be akármit css-ben a háttérképnek, (background-repeat, stb.) ha görgetek lefelé, teljesena tetejétől, a képernyő aljáról ahogy görgetek, megy fel egy fehér háttér, ezzel nem tudtam mit kezdeni.
2019. máj. 24. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább gányolsz?
2019. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, ki is veszem az iframe-t, aztán keresek rá valami megoldást
2019. máj. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!